Лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко задовго до своєї трагічної загибелі поділився з українцями такими передбаченнями, від яких просто мороз шкірою. Багато слів музиканта, на жаль, збулися.

Артист не боявся говорити на такі теми, котрі для інших – табу.

Він міг зривати маски з політиків, нечесних чиновників та виводив на чисту воду правду про кровопролиття і смерті наших земляків. В одному з останніх інтерв'ю Андрій зізнався: понад усе в світі боїться саме війни:

Популярні новини зараз

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

"Більше всього боюся війни. Це ідіотський винахід людей. Я думаю, що війна – це прекрасний бізнес", - стверджував Кузьменко.

Скрябін наголошував: політики не звітують перед народом, вони можуть не платити податки, не заповнювати чесно декларації і при цьому не отримувати покарання за обман. Це ж стосувалося і війни на Донбасі – Кузьменко припускав, що вона не закінчиться доти, доки хтось може витягти з цього гроші:

"Пішов, гахнув і все. Списав, гроші поклав до кишені. Прекрасно.... Просто робіть цей світ добрішим", - звертався до фанатів він.

Дивіться: пророче інтерв'ю Андрія Кузьменка

Нагадаємо, у мережі опублікували архівні фото Кузьменка із донькою.Як повідомляв "Знай.ua", Скрябіна і Нємцова оригінально вирішили увічнити в столиці. Також "Знай.ua" писав, Могилевська присвятила чуттєвий кліп Скрябіну.