Майкл Щур, комедійний український ведучий, висміяв позицію Святослава Вакарчука, фронтмена групи "Океан Ельзи", щодо його ймовірної участі у президентських виборах. Зробив він це майстерно в ефірі своєї передачі під назвою "#@)₴?$0 з Майклом Щуром", передає replyua.net.

Журналіст звернув увагу на той факт, що Вакарчук досі не підтвердив свою можливу участь у виборах президента України, а також не спростував його. Таким чином, Щур прийшов до висновку, що "Вакарчук все ж почав примушувати людей змушувати себе йти в президенти".

"Я б хотів, щоб я для вас став надихаючим прикладом, а ви для мене стали. Робіть речі, які зроблять так, що у мене не буде іншого вибору", - заявив Святослав на питання журналіста про політику. 

"Як бачимо, Вакарчук знову провокує ескалацію плутанини щодо свого президентства. Ну або подивився один з наших сюжетів про себе і те, що повинно було бути жартом, сприйняв цілком буквально", - сказав Щур, додавши, що хороша новина полягає в тому, що Святослав дивиться його передачу, а погана – у тому, що він їх слухає.

"Славко, пострибай!", - пожартував над можливим майбутнім президентом Майкл Щур. 

Популярні новини зараз

Ніхто не знав, що робити: в Одесі на берег викинуло "рогате чудовисько", моторошне фото

У Маріуполі невідомі атакували загін морської охорони, пролунали потужні вибухи: перші деталі, відео

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

Показати ще