Майкл Щур, комедійний український ведучий, висміяв позицію Святослава Вакарчука, фронтмена групи "Океан Ельзи", щодо його ймовірної участі у президентських виборах. Зробив він це майстерно в ефірі своєї передачі під назвою "#@)₴?$0 з Майклом Щуром", передає replyua.net.

Журналіст звернув увагу на той факт, що Вакарчук досі не підтвердив свою можливу участь у виборах президента України, а також не спростував його. Таким чином, Щур прийшов до висновку, що "Вакарчук все ж почав примушувати людей змушувати себе йти в президенти".

"Я б хотів, щоб я для вас став надихаючим прикладом, а ви для мене стали. Робіть речі, які зроблять так, що у мене не буде іншого вибору", - заявив Святослав на питання журналіста про політику. 

"Як бачимо, Вакарчук знову провокує ескалацію плутанини щодо свого президентства. Ну або подивився один з наших сюжетів про себе і те, що повинно було бути жартом, сприйняв цілком буквально", - сказав Щур, додавши, що хороша новина полягає в тому, що Святослав дивиться його передачу, а погана – у тому, що він їх слухає.

"Славко, пострибай!", - пожартував над можливим майбутнім президентом Майкл Щур. 

Популярні новини зараз

Пугачова в шортах пустилася у дикий танок, втомлений Галкін оцінив зустріч

Синоптики попередили українців про безжальну зиму, перепади майже в 40 градусів: свіжий прогноз

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

"Фріске" з'явилася напередодні весілля Шепелєва, фанати не можуть повірити очам

Показати ще