Шоумен і актор студії "Квартал 95" розповів про те, як він ставиться до мовного питання в нашій країні, пише Politeka.

Український комік, учасник "Кварталу 95" Євген Кошовий, який є близьким другом шоумена Володимира Зеленського, знову висловився про українську мову.

Євген Кошовий заявив, що йому байдуже, якою мовою з ним розмовляє людина. Головне - бути адекватним і робити добрі справи.

При цьому Євген Кошовий уточнив, що особисто він може розмовляти як російською, так і українською, для нього це не має ніякої різниці.

"Я можу розмовляти українською мовою, а також можу розмовляти російською. Для мене немає різниці, хто як розмовляє. Якщо людина робить добро для країни, то мені все одно — нехай хоч на суахілі говорить", — підкреслив актор Євген Кошовий.

Також раніше повідомлялося, що це не перший раз, коли актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий висловлюється про українську мову. Раніше в ЗМІ просочилися коментарі Кошового про необхідність вивчення української мови. Саме після цих слів Кошовий потрапив під жорстку критику.

Мовне питання артист назвав "вигаданою проблемою", а тих, хто виступає на захист української мови — "псевдопатріотами".

У Чорному морі затонуло судно з українцями: багато жертв, перші подробиціпригоди

"Мене бісить коли всі кричать: вчіть українську мову! І я знаю українську мову. Питання не в мові, питання в людях, які вигадали проблему. Я все життя говорив російською мовою, я прожив на Донбасі 15 років, я знаю українську мову практично досконало. А хтось раптом каже: "Говориш по-російськи — валіза — вокзал – Росія". Так збирайтеся і вирушайте! У мене український паспорт, я громадянин цієї країни, я патріот. І не важливо, якою мовою я говорю. Ось такі псевдопатріоти теж дратують. Так у нас половина уряду не знає української мови, говорять з якимось незрозумілим угорсько-болгарським акцентом", — заявив Євген Кошовий.

Нагадаємо, Зеленський зачитав передвиборчу програму: основні плани слуги народу з "Кварталу 95".

Як повідомляв "Знай.ua", Зеленський втер носа всім чиновникам і показав, яким має бути президент.

Також "Знай.ua" писав, політологи оцінили шанси Зеленського на виборах.