Колишня ведуча "Орла і Решки" і дружина російського співака Влада Топалова Регіна Тодоренко, продовжує розповідати подробиці того, як вона була вагітною.

Влада народила 5 грудня хлопчика і зізналася, що їй доводилося багато літати під час першого триместру.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

За її словами, перельоти були тісно пов'язані з роботою, проте напередодні вона порадилася з лікарем, так як перельоти шкідливі для вагітних.

"На 3-му місяці поговоримо про перельоти. Знаю, знаю, перельоти, звичайно ж, - небезпечні і майбутнім мамам необхідно рахуватися зі своїм становищем і дотримуватися розумну обережність. Так сталося, що в першому триместрі я досить багато і часто літала, але не тому, що я така кар'єристка або божевільна, просто люблю свою роботу. Перш, ніж сісти в літак і помчати на Каннський кінофестиваль, я проконсультувалася з лікарем, який повідомив, що медики не радять цього робити, але якщо не далеко і не дуже часто, і стан вагітної дозволяє, то нічого страшного в цьому немає", - зазначає Регіна

Колишня ведуча також визнається, що саме під час вагітності їй було страшно літати.

"Чесно кажучи, коли я вперше сіла в літак, усвідомлюючи, що вагітна, мені було трохи страшно, (я ніколи не боялася літати, адже за час подорожей пролетіла більше 141 000 км, але, мабуть, материнський інстинкт спрацьовує навіть на такому ранньому терміні), слава Богу, все пройшло добре і Регіна-мандрівниця навіть під час вагітності залишилася Регіною-мандрівницею. Так що добрих вам і безпечних подорожей", - підводить підсумок Тодоренко.

Фанати висловили Регіні своє захоплення, зазначивши, що її пости про вагітність виявилися дуже цікавими.

"Регіна-мандрівниця ти мій кумир навіки!";

"Божевільна Регіна";

"Дуже цікаво читати ваші пости про вагітність";

"Скільки позитиву від цієї людини. Обожнюю Вас";

"Регіна, вам тут видно, що ви вагітні! Дуже гарненька!";

"Ух ти смілива яка! Розумниця";

"Яка ти розумничка, захоплююся тобою", - пишуть користувачі.

Нагадаємо, Тодоренко розповіла, як дізналася про вагітність

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Регіна Тодоренко початку "вагітний марафон" і розкриває всі секрети: обмотувала ноги пакетами, пила і займалася йогою

Також Знай.ua" писав про те, що Тодоренко похвалилася приємним бонусом" вагітності