Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість повернулася додому з райських Мальдів, але продовжує виставляти дивні і провокаційні фото. Так, артистка відразу по приїзду до Москви вирушила махати ногами в улюблений спортзал, зазначивши, щоб шанувальники поберегли нерви на майбутнє.

View this post on Instagram

Добрых вам снов.🙏🏻 Мои золотые! Вы не соскучились?🤣 Как вам без меня? Как ваша растяжечка поживает?🤣💃🏼 Моя вроде, не пропала..🤣 Как вам моя форма? Вот в любимом именном зале работается легко в @goldenlion.club 👍🏼 Я в форме.💃🏼 А ваши ноги высоко поднимаются?😂 Растягивайте удовольствие!😉 А я приехала вас веселить и радовать! Берегите нервы!🤣🤣😂😂🙈🙈🙈 А ведь фото с пляжа более будоражили!🤣 Не переживайте! Я много сделала! Хватит на пол-года минимум!😂😂😂#анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #мальдивы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #новыйгод #отдых #мальдивы

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Добрих вам снів.🙏🏻 Мої золоті! Ви не скучили?🤣 Як вам без мене? Як ваша розтяжечка поживає?🤣💃🏼 Моя начебто, не пропала..🤣 Як вам моя форма? Ось в улюбленому іменному залі працюється легко в @goldenlion.club 👍🏼 Я в формі.💃🏼 А ваші ноги високо піднімаються?😂 Розтягуйте задоволення!😉 А я приїхала вас веселити і радувати! Бережіть нерви!🤣🤣😂😂🙈🙈🙈 А адже фото з пляжу більше хвилювали!🤣 Не переживайте! Я багато зробила! Вистачить на пів року мінімум!😂😂😂", - попередила Волочкова. Фолловери взялися коментувати: "Жінці 42 роки... Інтелект на рівні молодшої школи.", "Розсовувати ноги це Ваша професія, Настя.", "У вас штани протерлися між ніг. 🤔", "Ти ж, дурепа, присягалася, що залишаєшся жити на Мальдівах?".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.