Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. 20 січня знаменитість відзначила свій 43-й день народження, який в результаті затягнувся більш ніж на тиждень. Так, артистка вирушила в баню з коханим чоловіком, обличчя якого не показує шанувальникам. Анастасія за добу встигла виставити масу провокаційних фото в купальнику, без нього, в снігу і навіть в казані, а потім присіла відпочити голяка на гойдалці.

View this post on Instagram

Мы провели волшебные романтические снежные спа выходные в уединенном загородном месте @andreevskie_bani 👍🏼 Я делилась красивыми фото и пейзажами этого места. Не многие смогли это пережить, хотя это вроде не Мальдивы..🌴🤣 Мои хорошие, если я вам не нравлюсь, отпишитесь от меня, пожалуйста.🙏🏻 Не терзайте свои нервы, изливая желчь и злобу.😝 Она же в вас и остается, меня не задевая. А я радуюсь вниманию добрых людей и, конечно любви моего любимого человека.❤️ Это тоже не дает покоя. Я понимаю.. Не каждому дано такое счастье, как взаимная искренняя любовь.🙏🏻❤️ Этот комплекс очень дорогой.. Не скрою. Но качество стоит того! Стоимость семичасового парения и пребывания тут доходит до миллиона рублей.🙈 Не многим по карману. Но нам повезло открыть для себя такой волшебный и таинственный теремок и иметь возможности пользоваться его благами.👍🏼 Мы так классно отдохнули и набрались сил!🙏🏻 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #мальдивы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #новыйгод #отдых #русскаябаня

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Ми провели чарівні романтичні снігові спа вихідні у відокремленому заміському місці. Я ділилася гарними фото і пейзажами цього місця. Не багато змогли пережити, хоча це начебто не Мальдіви..🌴🤣 Мої хороші, якщо я вам не подобаюсь, відпишіться від мене, будь ласка.🙏🏻 Не мучте свої нерви, виливаючи жовч і злість.😝 Вона ж у вас і залишається, мене не зачіпаючи. А я радію увазі добрих людей і, звичайно коханню мого любого чоловіка.❤️ Це теж не дає спокою. Я розумію.. Не кожному дано таке щастя, як взаємна щира любов.🙏🏻❤️ Цей комплекс дуже дорогий.. Не приховую. Але якість коштує того! Вартість семигодинного паріння та перебування тут доходить до мільйона рублів.🙈 Не багатьом по кишені. Але нам пощастило відкрити для себе такий чарівний і таємничий теремок і мати можливості користуватися його благами.👍🏼 Ми так класно відпочили і набралися сил!🙏🏻 ", - похвалилася Волочкова. Фолловери ж не змогли нічого відповісти хитрій балерині, адже вона одразу ж приховала коментарі, боячись нарватся на критику. Втім, шанувальники часто переживають за здоров'я Анастасії, адже своїми витівками скандалістка ризикує застудити причинне місце.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Юрія Ткача показала реалії їхніх стосунків: "Так і живемо"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі.

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте.

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.