Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і добре схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила прорекламувати собачий корм. Так, артистка зробила спільний знімок з домашнім улюбленцем на прізвисько Мімі, однак шанувальники буквально прийшли в лють.

View this post on Instagram

#MiMi - моя главная кудрявая подружка 🐩 Я просто не представляю своей жизни без моей игривой и ласковой малышки ♥️ За время, пока мы вместе, мы стали очень похожи: 🔸 Мы обе любим просыпаться рано-рано утром и встречать рассвет 🌄 🔸 Обожаем спорт, а особенно утренние пробежки по лесу 🌲 🔸 Внимательны к своему питанию и следим за тем, что едим 🥗 Особенно #MiMi. Она обожает мясо, но так как она малышка, нужен особенный корм - для маленьких ротиков. Сегодня мы пробуем Purina ONE dog - корм специально для маленьких пород. Он порезан на кусочки так, что маленьким ротикам наших любимцев совсем несложно их переживать! 😍 А что у вас общего с вашими питомцами? Вы любите проводить время вместе? 🐶

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

"#MiMi - моя головна кучерява подружка 🐩 Я просто не уявляю свого життя без моєї грайливого і ласкавого малятка ♥️ За час, поки ми разом, ми стали дуже схожі: 🔸 Ми обидві любимо прокидатися рано-рано вранці і зустрічати світанок 🌄 🔸 Обожнюємо спорт, а особливо ранкові пробіжки по лісу 🌲 🔸 Уважні до свого харчування і стежимо за тим, що їмо 🥗 Особливо #MiMi. Вона обожнює м'ясо, але так як вона мала, потрібен особливий корм для маленьких ротиків. Сьогодні ми пробуємо корм спеціально для маленьких порід. Він порізаний на шматочки так, що маленьким ротикам наших улюбленців зовсім нескладно їх переживати! 😍 
А що у вас спільного з вашими вихованцями? Ви любите проводити час разом? 🐶", - поцікавилася Каменських. Фолловери взялися коментувати: "Навіщо такий шлак рекламувати?? Я впевнена, що ви свою собаку таким кормом не стали б годувати!", "Це поганий корм(( тим більше для білої собаки, оченята потечуть", "Таак Purina не для самих улюблених собак )) приблизно теж саме, якщо б зараз побажали всім приємного апетиту і заварили Доширак 😂😂😂", 🤦‍♀️Пуріна... це ж 💩 Навіщо такий шлак рекламувати??? Або як кажуть, гроші не пахнуть???", "А що, Потап вже грошей не дає?".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Настя Каменських зробила селфі в дзеркалі і заінтригувала планами на майбутнє. Фанати ж почали гадати, що має статися і обговорювати дивну зачіску артистки.

Також знаменитість виклала новий знімок з Софійської площі у Києві, вбравшись у довге чорне плаття. Фанати ж почали переживати за артистку, адже вона виглядає хворобливо худою.

А ще Каменських поділилася радісною новиною - вона стане однією з членів журі у новому сезоні популярного українського проекту "X-Factor". Фанати ж відзначили, що Настя нагадує їм Анджеліну Джолі.