Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася фото з репетиції, позуючи біля балетного станка. Так, артистка, надівши світле боді задерла ногу якомога вище і заодно вирішила порівняти себе з іншими танцівницями.

View this post on Instagram

Свой день я начинаю с балетного Экзерсиса. Дисциплина и трудолюбие-мои врождённые качества. Для того чтобы поддерживать форму и тонус мышц, нужно прилагать усилия.💃🏼 Пролистните, нашла фото балерин в репетиционных купальниках. В балеринах вообще есть что-то особенное..🐥 Хорошей вам всем недели.😊 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Свій день я починаю з балетного Экзерсиса. Дисципліна і працьовитість-мої вроджені якості. Для того щоб підтримувати форму і тонус м'язів, потрібно докладати зусиль.💃🏼 Проведіть пальцем, знайшла фото балерин у репетиційних купальниках. У балеринах взагалі є щось особливе..🐥 Гарного вам всім тижня.😊 ", - поділилася емоціями Волочкова. Фолловери не пройшли повз, проте прокоментувати ситуацію не змогли, адже хитра балерина нещодавно вирішила відключити коментарі.  Варто відзначити, що через безліч оголених знімків в снігу, шпагатів де тільки можна і скандальних романів на артистку обрушилася хвиля негативу і критики, яку Анастасія, мабуть, так і не змогла витримати.

Популярні новини зараз

Лорак ледь не опинилася в суді, але дивом переконала Мурата

Погода на 13 грудня: стихія змусить українців ходити з парасольками

Вітання на День Андрія у віршах, прозі та СМС

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбраня артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.