Багато шанувальників Сергія Лазарєва страшенно зраділи тому, що виконавець вдруге поїде представляти Росію на пісенному конкурсі "Євробачення 2019" в Тель-Авіві. Вони пророкують йому долю Діми Білана, який так само їздив двічі і вдруге зміг перемогти. Вже довгі роки відбувається порівняння двох артистів і Білан в результаті не витримав і розповів, що думає про це на одній зі своїх сторінок в соціальних мережах.

Діма Білан і Сергій Лазарєв

"Читанув вчора коментарі у себе. Мабуть нас продовжують порівнювати індивідууми,яким властиво міркувати тільки в двох площинах не більше і хто в силу свого вузького кругозору не може зрозуміти,що дві паралельні прямі не перетинаються як у творчості, так і в пізнанні цього світу,де збігів мінімальна кількість,як на відбитках пальців!.." - пише Білан.

View this post on Instagram

Серж @lazarevsergey!поздравляю с песней!ЧитаНУЛ вчера комментарии у себя☺️видимо нас продолжают сравнивать индивидуумы,которым свойственно размышлять только в двух плоскостях не более и кто в силу своего узкого кругозора не может понять,что две параллельные прямые не пересекаются,как в творчестве так и в познавании этого мира,где совпадений минимальное количество,как на отпечатках пальцев!Видимо человек так устроен,надо ему напридумывать«мельниц ветряных» где виртуальные «герои антиподы»должны находиться в постоянной борьбе и вражде друг с другом!) видимо жанр классического эпоса востребован всегда) и модель поведения соперников должна быть только такой -с ненавистью!Штамп и СТЕРЕОТИП! Вот даже не хочу рушить эти фантазии,и разочаровывать особо активных фоловеров,для кого «наше соперничество» является смыслом,дровишками вспыхивающими периодически в их фантазиях.Но ещё раз подчеркну - мне хайпить незачем,мне же свойственна элементарная солидарность к труду и артисту,вкладывающему в профессию огромные силы,которая воспиталась во мне с детства и умножалась в процессе жизни,ещё и насмотревшись воочию,и испытав не раз на себе,какими жертвами берутся высоты!Жаль,что из«писателей и читателей«тех кто пишут односложные умозаключения не все могут испытать это,жаль потому,что преодолевать препятствия,преодолевать физически делом,а не виртуально бросать реплики,это смешанные,но в конечном итоге потрясающие чувства и удовольствие,потому что только в процессе роста человек становится больше,шире,*из одноклеточного превращаешься в многоклеточного*(с),эдакого практикующего философа,как бы громко не звучало!видимо только этот вектор движения и делает нас всех из обезьяны в человека!!!и Господа следящие-мы все разные и в этом счастье этой прелести🤷🏻‍♂️))Серёж,а тебе хочу пожелать оттянуться на этом конкурсе и дать зрителю это удовольствие,не забывая про себя, оказаться снова в эйфории и почувствовать этот драйв,с твоим афигенным треком ,который так нужен всем кто хочет отвлечься от грустной зимней серости и несовершенности жизни!Искренне Желаю тебе победы,в ней столько эмоций и чувств,которые позволяют на доли секунд как бы подняться над планетой! #димабилан #сергейлазарев

A post shared by Dima Bilan (@bilanofficial) on

Діма обурений тим, що люди понапридумували собі "героїв", які чомусь повинні постійно змагатися, намагатися перевершити одне одного і, разом з цим, люто ненавидіти суперника. І цей стереотип переслідує його все життя.

Діма Білан

"...мені хайпити нема чого,мені ж властива елементарна солідарність до праці і художник,що вкладає в професію величезні сили,які виховалася в мені з дитинства і множилися в процесі життя,ще й надивившись на власні очі,і не раз випробувавши на собі,якими жертвами беруться висоти!Шкода,що з "письменників і читачів" тих хто пишуть односкладові умовиводи не всі можуть випробувати це,шкода тому,що долати перешкоди,долати фізично справою,а не віртуально кидати репліки,це змішані,але в кінцевому підсумку приголомшливі відчуття і задоволення,тому що тільки в процесі росту людина стає більшою,ширшою,*з одноклітинного перетворюєшся в багатоклітинного*(с),такого практикуючого філософа,як би голосно не звучало!.."- продовжує артист. 

Діма Білан

В результаті Білан побажав Лазареву "відтягнутися на конкурсі" і дати глядачеві задоволення, не забуваючи про себе. Так само, співак висловив надію на перемогу Лазарєва, так як це дозволяє "піднятися над планетою".

Нагадаємо, що Лазарєв відкрито заявив про роман з Ані Лорак, а українська виконавиця і не заперечує цього.

Раніше, Знай.ua повідомляв, що Білан в оголеному вигляді налякав шанувальників: худий і блідий

Також, портал Знай.ua писав про те, що співакові довелося перенести важку операцію.