Відома українська співачка, солістка групи "Неангели" Слава Камінська поділилася з фоловерами в Instagram новеньким фото. Знаменитість виставила трепетний дитячий знімок з сестрою Олександрою. Так, артистка показала, якими рудими дівчата були в молодшій школі і зізналася, що через яскравий колір волосся у неї були комплекси.

View this post on Instagram

«А я дедушку не бил» 😂 Наш с @this.is.aleks корпоративный цвет 😂😘🥰 Раньше мои волосы были намного рыжее 😍 , но меня это раздражало и я ужасно из-за них комплексовала 🤦🏽‍♀️ Мне говорили , что когда я вырасту , буду гордиться своим цветом волос , но я , понятное дело , не верила 😂 Выросла.... меня все устраивает 😂, но с возрастом , к сожалению , он стал не таким ярким 😏😞 Все проходит .... и даже рыжина 😭 время беспощадно .... цените каждый момент ... 😘

A post shared by Babaslavka (@babaslavka) on

"«А я дідуся не бив» 😂 Наш з @this.is.aleks корпоративний колір 😂😘🥰 Раніше моє волосся були набагато рудішим 😍 , але мене це дратувало і я страшенно комплексувала 🤦🏽‍♀️ Мені казали , що коли я виросту , буду пишатися своїм кольором волосся , але я , ясна річ , не вірила 😂 Зросла.... мене все влаштовує 😂, але з віком , на жаль , він став не таким яскравим 😏😞 Все проходить .... і навіть рудизна 😭 час нещадний .... цінуйте кожен момент ... 😘", - поділилася емоціями Камінська. Фолловери залишилися в захваті: "Як же все це знайомо)))😄😄😄", "👍👍👍смішна така....була...😋", "Ой клас! Обожнюю такі ретро фото) а у мене був такий же светр, тільки бірюзовий)", "Які ви класні😍😍😍🔥🔥🔥", "🔥🔥🔥🔥А я відразу на ноги звернула увагу)))) ноги, нащастя дві дороги! 😍! Красуні💖💖".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Слава Камінська поділилася спільним знімком з Лесею Нікітюк в Instagram. Обидві знаменитості беруть участь у популярному шоу "Танці з зірками", однак, на жаль, Слава так і не змогла вийти на паркет через недавню серйозну травму спини.

Також артистка позувала на візку в одному з київських супермаркетів, катаючи на ньому сина Леона.

А ще Камінська показала кадр в нижній білизні, засвітивши ідеальні сідниці.