Співачка MARUV, яка перемогла Національний відбір на Євробачення - 2019 і відразу ж влипла в грандіозний скандал, відмовившись туди їхати, нарешті вирішила пояснити, чому заявила, що на Євробаченні буде вболівати за представника ворожої Росії Сергія Лазарєва. 

Співачка опублікувала пост, в якому висловила роздратування на адресу ЗМІ. За словами виконавиці, її слова штучно вирвали з контексту, щоб роздути скандал, а вболівати вона взагалі буде "за музику".  MARUV додала, що чудово ставиться до Сергія Лазарєва, і має з ним спільну історію.

"Треба дивитися на номер, виступи всіх. Але ясно, що через моє гарне віднощення до Сергійка, тим більше, що маємо з ним класну, цікаву спільну історію, тому буду його підтримувати. Але, крім цього, хочеться подивитися інші виступи, підтримати тих артистів, які будуть робити крутий перформанс і щось цікаве", – переконує співачка.

Згодом артиска опублікувала пост, в якому зазначила, що ЗМІ виривають її слова про підтримку Росії з контексту, щоб підвищити трафік своїх ресурсів. Тому, ситуація з Євробаченням "кожен день повертається до неї новими заголовками, приводять в ступор".

Поясню останній раз: я дуже давно знайома з Сергієм Лазарєвим, який був моїм наставником в українському проекті "Голос країни-4", де я брала участь 5 років тому. Але, мабуть, моє знайомство з ним стало крутий темою для спекуляцій у заголовках нашої преси,
– заявила MARUV.

View this post on Instagram

Признаюсь, я устала от того, что СМИ вырывают мои слова из контекста, чтобы повысить трафик своих ресурсов. Ситуация с конкурсом «Евровидение-2019», которая, казалось бы, давно забыта, каждый день возвращается ко мне новыми заголовками, приводящими в ступор. Объясню последний раз: я очень давно знакома с Сергеем Лазаревым, который был моим наставником в украинском проекте «Голос країни-4», где я принимала участие 5 лет назад. Но, видимо, мое знакомство с ним стало крутой темой для спекуляций в заголовках нашей прессы. За кого я голосую на "Евровидении"? Скажу вам так: я за бэнгер, который взорвет Европу! Каждому артисту, который выйдет на сцену "Евровидения" в Тель-Авиве, желаю удачи, храбрости и победы! Я – за музыку!

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on

При цьому виконавиця не дала конкретної відповіді, за кого буде голосувати на конкурсі.

"За кого я голосую на Євробаченні? Скажу вам так: я за бенгер, який підірве Європу! Кожному артистові, який вийде на сцену Євробачення в Тель-Авіві, бажаю удачі, хоробрості і перемоги! Я – за музику!", – підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше Полякова грудьми заступилася за MARUV: це "побиття"