Відома російська співачка Юлія Началова померла. Раніше вона потрапила у лікарню із загостренням хронічної хвороби. Пізніше стан зірки погіршився, її під'єднали до апарату життєзабезпечення.

Про це повідомило джерело виданню Super. Офіційної інформації поки немає. 

Співачка поскаржилася на біль в нозі. Вона стерла її після виснажливих зйомок і носіння підборів. Відомо, що Началовій зробили операцію, лікарям довелося ампутувати кінцівку. Організм співачки не переніс операцію. Юлії Началовій було 38 років.

Раніше інформацію про важкий стан Началової підтвердив її піар-агент Ганна Ісаєва. 

"Стан Юлії оцінюється як важкий. Трагедія у родині. Ми всі хочемо, щоб вона скоріше видужала. Ми всі про це молимося. Нам дуже важко", - сказала Ісаєва.

Юлія Началова хворіла на подагру. У неї раптом високо підскочив рівень цукру в крові, тому співачку госпіталізували. У лікарні з нею постійно перебували батьки.

"Вона не приходить до тями, знаходиться в стані сну, з якого поки її не виводять. У Юлії були батьки — більше нікого не пускають. Зараз ніяких медичних втручань не буде, життєдіяльність організму підтримують. Єдине серйозне побоювання медиків — наявний ризик набряку легенів ", - додала Ісаєва.

Юлія Началова

Прес-служба співачки вирішила заспокоїти фанатів і заявила, що Юлія проходила обстеження у Римі. Вона вирішила  скористатися тимчасовим затишшям під час зйомок масштабного шоу. Вона продовжує планові огляди у російських лікарів.

"У зв'язку з цим, на днях, вона пройшла обстеження у відомого доктора в Римі. Крім того, як будь-яка сучасна людина, вона підтримує свій організм, особливо у весняний період. Зараз, після великих фізичних навантажень, отриманих в результаті тривалих зйомок (і носіння підборів) Юлія потрапила в невелику прикрість – вона стерла ногу. У результаті їй знадобилися лікування, відпочинок і підтримка тонусу", - йдеться у повідомленні прес-служби.

View this post on Instagram

#Repost @isaeva.anya with @get_repost ・・・ От лица пресс службы Юлии Началовой хочу пояснить ситуацию, которая взбудоражила многие СМИ сегодняшним утром. С артисткой все благополучно. Пользуясь временным затишьем в съемках масштабного шоу, в котором она принимает участие, Юлия проходит общее обследование организма в одной из клиник Москвы. Как известно, несколько лет назад у Юлии диагностирована подагра. Лечением этого заболевания она перманентно занимается. В связи с этим, на днях, она прошла обследование у известного доктора в Риме. Кроме того, как любой современный человек, она поддерживает свой организм, особенно в весенний период. Сейчас, после больших физических нагрузок, полученных в результате долгих съемок (и ношения каблуков) Юлия попала в небольшую неприятность – она стерла ногу. В результате ей потребовались лечение, отдых и поддержка тонуса. Поэтому сейчас Юлия продолжает обследование у русских врачей. Просим всех успокоиться, не проявлять излишнего внимания к проблемам Юлии, не терроризировать телефоны всех ее родных и менеджмента и просто иметь такт. Манера приписывать страшные болезни, усугублять ситуацию, устраивать «пляски на костях» и проявлять якобы «сочувствие» к людям, ради собственных рейтингов - совершенно беспардонна. Не забывайте, что все живые люди, и даже звезды иногда попадают в больницы (недавний случай с такими титанами как Д. Билан и Лобода тому подтверждение), и поверьте, мы со всеми знакомы. При необходимости, мы обратимся за помощью сами. Спасибо за сочувствие и сопереживание. Исаева Анна, пиар менеджер артистки. @julianachalova

A post shared by Юлия Началова (@julianachalova) on

Вважають, що артистка стала почуватися зле на фоні судових розглядів співачки з екс-обранцем, хокеїстом Олександром Фроловим. Близько п'яти років Началова та Фролов проживали у чотирикімнатній квартирі виконавиці, яка дісталася їй від екс-чоловіка Євгенія Алдоніна.

Фролов хотів викупити частину квартири у Началової та нібито віддав їй долю у розмірі 20 мільйонів. Однак за рік пара розійшлася, і тепер Юлія говорить, що Фролов їй грошей не давав, тож апартаменти належать тільки їй. 

Нагадаємо, що  відома співачка нарешті подолала онкологію і показала новонародженого

Як повідомляв "Знай.ua", трагічно загинув зірка культового серіалу: на його творчості виросло ціле покоління

Також "Знай.ua" писав, що народну артистку України терміново госпіталізували.