Актори студії "Квартал-95" показали пародію на телеканал "Прямий", висміявши спроби дискредитації кандидата в президенти, уродженця Кривого Рогу Володимира Зеленського.

За словами колег актора, останнім часом на кандидата в президенти України Володимира Зеленського виливають стільки бруду, що вони не могли залишити це поза увагою. Щоб показати всю недолугість спроб дискредитації Зеленського, актори "Кварталу-95" зібрали "весь бруд в одному місці".

Так, в останньому випуску "Вечірнього кварталу" коміки Євген Кошовий і Олександр Пікалов зобразили ведучих телеканалу "Прямий" Матвія Ганапольського і Сергія Пояркова.

Випуск називається: "Брудні новини про Володимира Зеленського на каналі Кривий". Обидва персонажі – "ведучі" каналу "Кривий", зайняті огудженням Зеленського.

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

"Одже, чи правді що за Зеленським стоїть Коломойський, за котрим сидить Ахметов, за котрим лежить Фірташ, за котрим знову стоїть Зеленський, який встиг перебігти", - задає питання ведучий "Ганапольський".

Коментарі з цього приводу ведучим дає закадровий "голос олігарха Ігоря Коломойського", який зізнається, що стоїть за Зеленським. Однак, судячи з голосу, він належить комусь іншому, а не олігарху.

Також, ведучі запрошують в студію дівчину, яку нібито зґвалтував Зеленський, незважаючи на те, що за їхніми ж словами, він гей; пенсіонера, яку збив автомобіль Зеленського.

Крім того, актори "Кварталу" іронізують над прихованою агітацією за чинного президента Петра Порошенка на телеканалі "Прямий".

Нагадаємо, Квартал 95 запустив машину часу: що буде з Україною через 5 років, якщо переможе Зеленський.

Як повідомляв портал Знай.ua, Квартал 95 попрощався із Зеленським

Також Знай.ua писав, Квартал 95 заінтригував глядачів, повідомивши про те, що знайшов заміну акторові Володимиру Зеленському.