Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість вирушила на відпочинок з 3-місячним сином Михайлом, вибравши для відпустки спекотний Дубай. Так, артистка позувала в купальнику, виставивши напоказ розкішні груди. Також Регіна вирішила розповісти всі тонкощі відпочинку з маленькими дітьми.

View this post on Instagram

#отдыхСдетьми Была АбуДаби. Что могу сказать , город не видела 🙈, была только в ФеррариПарке , успела прокатиться на 3х горках, а там около 18 аттракционов 🙈😆Но пока с детьми только так) По другому я ещё не умею , но буду учиться. Кстати, кто читал «Французские дети не плюются едой»??? По словам автора Француженки очень самодостаточны и считают свою свободу ключевой составляющей их жизни, мало кто носится как наседка со своим ребёнком и сидит в декрете 3 года(Дай Бог, чтоб 3 месяца повозились), но я ни в коем случае не осуждаю , а даже наоборот меня привлекает стиль жизни парижских дам. Просто у меня возник в голове вопрос : КАААК??? КАААК ОНИ ЭТО ДЕЛАЮТ, совмещая материнство и работу без какого либо ущерба ? #регинатодоренко

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

"#отдыхСдетьми 
АбуДабі. Що можу сказати , місто не бачила 🙈, була тільки в ФерраріПарку , встигла покататися на 3х гірках, а там близько 18 атракціонів 🙈😆Але поки з дітьми тільки так) По іншому я ще не вмію , але буду вчитися. до Речі, хто читав «Французькі діти не плюються їжею»??? За словами автора Француженки дуже самодостатні і вважають свою свободу ключовою складовою їх життя, мало хто носиться як квочка зі своєю дитиною і сидить в декреті 3 роки(Дай Бог, щоб 3 місяці повозилися), але я ні в якому разі не засуджую , а навіть навпаки мене приваблює стиль життя паризьких дам. Просто у мене виниклло в голові питання : ЯК??? ЯК ВОНИ ЦЕ РОБЛЯТЬ, поєднуючи материнство і роботу без якого-небудь збитку ?", - поділилася емоціями Тодоренко. Фолловери взялися коментувати: "Регіна гарнішаєш з кожним днем! Щастя Тобі 😍", "Красуня 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙", "Казкова красуня!🤩😍", "Тодоренко,БОМБА,🔥🔥🔥🔥🔥🔥", "Ура, у @reginatodorenko з'явилися цицьки!!! 🍑", "Цицьки неймовірні 👍😎".

Популярні новини зараз

Путін змінився так, що не впізнала б і Кабаєва: подав сигнал SOS, все дуже погано

Каменських оголила груди і стегна у відвертому боді: "Гаряче, смачно і неймовірно красиво"

Зеленського попередили про серйозну загрозу: такого в історії України ще не було, що чекає слугу народу

Заміна Гройсману: стало відомо, кого Зеленський хоче зробити прем'єром

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко написала, що американці і японці - набагато життєрадісніші українців, а потім звузила очі з допомогою пальців.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик.