Відома українська співачка Настя Каменських, яка останнім часом "мітить" на латиноамериканський ринок, випустить ремікс на пісню Peligroso зі співаком De La Ghetto. Про це пише Clutch.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНастя Каменських часто зізначається, що головна мета її кар'єри - отримати престижну музичну премію Греммі. Нещодавно артистка анонсувала вихід реміксу на її єдину іспаномовну композіію Peligroso разом зі знаменитим американським музикантом De La Ghetto.
"Увага, буде дуже спекотно. Ми з De La Ghetto підготували нереальний сюрприз! Вже завтра, 29 березня, заходь на мій YouTube канал NKofficial", – написала Настя Каменських на сторінці в Instagram.
У коментарях підписники захоплюються композицією і вітають Настю з новою перемогою.
"Офігєть, Настя, зробити ремікс з номінантом на Греммі це круто. Це великий крок до того, щоб бути номінованою на "Греммі", "Вітаю вас NK з De La Ghetto, це новий рівень. Взагалі нереально, що хтось з наших артистів працює з зірками такого масштабу. Дуже радий за вас, сподіваюся і чекаю ваших нових дуетів", "Ремікс дуже доречно до літа випустити. Бажаю, щоб ця пісня стала топ-хітом літа!" – пишуть шанувальники.
Нагадаємо, знаменитий продюсер і шоумен Потап (Олексій Потапенко) розповів про найбільш екстремальний секс у своєму житті. Пізніше до одкровень Потапа приєдналися й інші зірки - Позитив з групи Время і Стекло, його колега Надя Дорофєєва, Сергій Танчинец ( БЕZ ОБМЕЖЕНЬ), і репер Серьога.
Раніше Знай.uа повідомляв, Настя Каменських анонсувала новий кліп, який можна буде побачити вже в п'ятницю, 29 березня. Так, в коротенькому ролику артистка лежить на піску в червоній відвертій сукні і поки замовчує про те, що ж чекає шанувальників.
Також Знай.uа писав, відомий український комедійний проект "Чоткий Паца" зробив веселу пародію на гучний кліп Насті Каменських (NK) "Попа как у Ким".