Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася дуже дивне відео з концерту в честь 70-річчя культової співачки Алли Пугачової. Так, артистка навіть встигла вискочити на сцену і роз'їхатися в шпагаті перед ювіляркою, однак запевняє, що її Примадонна запросила особисто. Анастасія також почала розхвалювати виступ самої Пугачової, зазначивши, що це "спектакль і драма її життя".

View this post on Instagram

Хочу сказать, что самое грандиозное в этом проекте Аллы Пугачевой -была Она сама!🙏🏻 И,знаете что? Артисты нашей эстрады в последнее время меряются масштабами проектов и деньгами. Да и не только этим,простите.. Но событие,на котором мне посчастливилось побывать,я не могу назвать шоу.. Это был СПЕКТАКЛЬ! Легенды АЛЛЫ ПУГАЧЕВОЙ, которая всей жизнью доказала, что Ей, в отличие от других артистов.. Не нужны декорации и мишура! В этом концерте был грандиозный контент! Но. Хотите честно, мое мнение? Если бы его не было бы вовсе, то на сцене и в душах наших всегда- АЛЛА ПУГАЧЕВА.🙏🏻 И она показала, что и в черном кабинете-она-ОНА! Искренняя и настоящая! 🙏🏻 В этом спектакле была драма ее жизни.! Которую никому из нас не под силу не просто пройти и пережить... А выстоять!👍🏼🙏🏻 В этом и Величие Аллы Борисовны. И ощущение было, что слова были адресованы тем, кому неведомо, что такое истинная ЛЮБОВЬ! Смотрите! Какая же она не преображающаяся.🙏🏻🌺 #анастасияволочкова #аллапугачева #концерт #кремль

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Хочу сказати, що найграндіозніше в цьому проекті Алли Пугачової -була Вона сама!🙏🏻 І,знаєте що? Артисти нашої естради останнім часом міряються масштабами проектів і грошима. Та й не тільки цим,вибачте.. Але подія,на яку мені пощастило побувати,я не можу назвати шоу.. Це був СПЕКТАКЛЬ! Легенди АЛЛИ ПУГАЧОВОЇ, яка всім життям довела, що Їй, на відміну від інших артистів.. Не потрібні декорації і мішура!...", - поділилася емоціями Волочкова.

Популярні новини зараз

Курс валют на 21 серпня: долар плюхнувся на землю

Команда Зеленського кардинально змінить тарифи на світло: скільки платитимуть українці вже зовсім скоро

Велетенський крилатий мутант атакував Чорнобиль: як виглядає найотруйніша істота зони відчуження

Розтрощило всього і передушило шию: у Польщі загадково загинув українець, мільйони заробітчан перелякалися не на жарт

Показати ще

Фолловери ж взялися коментувати: "Знову набір слів, тільки на цей раз пишномовних. Так АБ плювати на твої лестощі, і на тебе. Ти була просто клоуном на пару хвилин на сцені,не більше.", "мішура то там була .. не лукав ))) в жовтому бовталася по сцені .", "Прям захлинаючись.... перебір з похвалами, навіть для Пугачової. Ну дуже показне захоплення....", "Мама рідна!! Королева інстаграма! Вискочила коняка в жовтому, два рази копита розсунула, з драбини ледь не е&нулася , а тепер ще й дифірамби пише! Позорище!!!!!", "Настя, годі пити. Безладний набір слів.".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артисткаобрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.