Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася огидною серією кадрів, виставивши напоказ покалічені ноги. Так, артистка показала результати 4-годинного перебування на пуантах, знявши зблизька мозолі упереміш з незмінним яскраво-помаранчевим педикюром. Швидше за все, Анастасія хотіла, щоб її пожаліли або захопилися, однак викликала лише жах.

View this post on Instagram

Это результат одной сегодняшней съемки.. На телеканале Россия. Они продолжались 8 часов. Из них я 4 провела в пуантах..🙈 Я даже сама поставила свой танец. Но. Мне не жаль этой боли и стертых стоп. Когда вы увидите, вам будет интересно в одну из суббот!😉💃🏼 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #весна #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Це результат однієї сьогоднішньої зйомки.. На телеканалі Росія. Вона тривала 8 годин. З них я провела 4 в пуантах..🙈 Я навіть сама поставила свій танець. Але. Мені не шкода цієї болі і стертих стоп. Коли ви побачите, вам буде цікаво в одну з субот!😉💃🏼", - поділилася емоціями Волочкова. Під цим постом хитра балерина приховала коментарі, тому шоковані фолловери почали писати під іншим відео: "Видаліть пост про ноги, вже перебір, фу 😱😱😱😱.", "Годі в обличчя людям з телефону тикати свої брудні ратиці. Це твій біль, людям нецікаво дивитися на твої лопнули мозолі і блювотні ноги. Навіщо щось комусь доводити??? ", "Так, про ноги - трохи не знудило 🤢🤮", "Вам дорога мозолі і страшні Ноги свої, тільки й показувати. Я боюся подумати наскільки пісюлька у вас стерта. Дурна баба".

Популярні новини зараз

У Росії побачили привид Михайла Круга: фото, від якого кожному стане не по собі

Тотальну ганьбу кримських окупантів злили у мережу: хотіли "другий Єгипет", але...

Курс валют на 21 серпня: долар плюхнувся на землю

Українцям дозволять виходити на пенсію в 50: прийнято довгоочікувану постанову

Показати ще

View this post on Instagram

Хочу сказать, что самое грандиозное в этом проекте Аллы Пугачевой -была Она сама!🙏🏻 И,знаете что? Артисты нашей эстрады в последнее время меряются масштабами проектов и деньгами. Да и не только этим,простите.. Но событие,на котором мне посчастливилось побывать,я не могу назвать шоу.. Это был СПЕКТАКЛЬ! Легенды АЛЛЫ ПУГАЧЕВОЙ, которая всей жизнью доказала, что Ей, в отличие от других артистов.. Не нужны декорации и мишура! В этом концерте был грандиозный контент! Но. Хотите честно, мое мнение? Если бы его не было бы вовсе, то на сцене и в душах наших всегда- АЛЛА ПУГАЧЕВА.🙏🏻 И она показала, что и в черном кабинете-она-ОНА! Искренняя и настоящая! 🙏🏻 В этом спектакле была драма ее жизни.! Которую никому из нас не под силу не просто пройти и пережить... А выстоять!👍🏼🙏🏻 В этом и Величие Аллы Борисовны. И ощущение было, что слова были адресованы тем, кому неведомо, что такое истинная ЛЮБОВЬ! Смотрите! Какая же она не преображающаяся.🙏🏻🌺 #анастасияволочкова #аллапугачева #концерт #кремль

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі. 

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте. 

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.