Сергій Дроботенко — відомий російський гуморист, актор та автор, який мав найбільше популярність у 2000-х роках. Зараз же шанувальники рідко бачать артиста, він майже не виступає на сцені та не з'являється на публіці.

Кажуть, гуморист "пішов в тінь" через кризу, пишуть місцеві ЗМІ.

Шанувальники артиста гадають, чим сьогодні займається артист. Адже Сергій Дроботенко зараз не має тієї популярності, яка була у нього раніше. Відомо, що його гонорари істотно впали, а гастролей стало значно менше. Тепер про Сергія Дроботенка можна почути хіба що у зв'язку зі смертю когось із його колег.

Сергій Дроботенко

Однак на сторінках у соціальних мережах видно, що артист продовжує гастролювати. Сам гуморист запевняє, що у нього все чудово. За інформацією ЗМІ, він має розкішну квартиру в Москві та цілком пристойно заробляє. А головною статтею витрат артиста нібито є закордонні поїздки та подарунки друзям.

Популярні новини зараз

У ЗСУ показали харчування бійців на передовій і спростували міф про "голу" армію: борщ, нарізка, пироги

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

View this post on Instagram

🎭Театр "Антреприза.ru" под управлением Дарьи Гончаровой приглашает на сольный концерт Сергея Дроботенко! . 🎤Сольная программа Сергея Дроботенко – яркое подтверждение того, что артист находится в прекрасной творческой форме! 👏🏻«Живые» концерты Сергея Дроботенко всегда пользуются огромным успехом! Во-первых, зрители имеют возможность одними из первых увидеть некоторые абсолютно новые номера. Во-вторых, даже известные публике монологи звучат в полном объёме, без цензуры телевизионных редакторов. И, наконец, в-третьих, очень многие моменты представления строятся на импровизации, на интерактивном общении с залом. ✨В плане экспромтов Сергея считают одним из лучших даже коллеги по жанру, он несколько раз становился победителем популярного импровизационного шоу «Слава Богу, ты пришёл!». Экспромты Сергею даются легко, поскольку он – автор практически всех произведений, исполняемых со сцены. Кроме того, его произведения исполняют такие звёзды разговорного жанра как Елена Степаненко, Владимир Винокур, Елена Воробей, Максим Галкин, Игорь Маменко, Ефим Шифрин и другие. ⭐Во время сольных концертов в программе звучит немало музыкальных номеров и пародий, которые исполняются только вживую,и многие изкоторых никогда не покажут в эфире телевизионных каналов.Кроме того, зачастую в конце вечера артист устраивает своеобразный «концерт по заявкам», исполняя номера по просьбам зрителей. 😆По поводу продолжительности концерта сам Сергей шутит так: «Я всегда работаю до последнего зрителя». ❤️Сольный концерт Сергея Дроботенко – это прекрасная возможность не только отдохнуть и от души насмеяться, но и раскрыть новые грани таланта этого потрясающего артиста!

A post shared by Театр Антреприза.ру (@antreprizateatr) on

У світській тусовці відомо, що одним з близьких друзів Сергія Дроботенка є його колега Максим Галкін. Подейкують, що вони навіть на відпочинок їздять разом.

Відомо, що Сергія Дроботенка в кінці 1990-х помітив письменник і гуморист Михайло Задорнов та запросив його і Максима Галкіна виступити на одному зі своїх концертів. На рахунку письменника-гумориста безліч призів на фестивалях, десятки концертів та окремих номерів, кращими серед яких стали монологи та мініатюри "Суфлер", "Два тости на ювілеї", "Іспит з літератури", "Розіграш в аптеці" та "Час пік".

Нагадаємо, що рудий з "Іванушек" втратив дружину: причетний баскетболіст.

Як повідомляв Знай.uа, слідом за Дімою Біланом, який привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах, свій "золотий голос" подав і Микола Басков.

Також Знай.uа писав, що російський актор, драматург і письменник Євген Гришковець опинився в списку сайту "Миротворець".