Скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова обожнює всіляко привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася коротеньким відео, взявши участь у шоу не менш скандальної Ксенії Собчак "Обережно, Собчак!". Так, артистки спочатку посиділи в неформальній обстановці, а після вирушили в кафе Ольги, яке знаходиться в центрі Москви. В результаті, Ксенія довела виконавицю до сліз, адже обстановка виявилася досить напруженою.

View this post on Instagram

Ксюша ... Ксюша, время идёт, а ты не меняешься 🤪🤪 @xenia_sobchak уговаривала ты меня долго на интервью 😂🤦🏼‍♀ ...ждала я ждала обещанного нашего «женского разговора», а получилось, ....смотрите сами, что получилось по ссылкам в моих сторис 😂Сразу приходит в голову фраза «к нам приехал ревизор» 👀 ... ну да ладно. Подруга дней моих суровых, голубка дряхлая моя... Ксю, все что ты бы не делала, я все равно люблю тебя! ❤️15 лет мы уже с тобой знакомы, и много чего пережили... 🤫🙈 ☺ Этот разговор я запомню навсегда! Я поведала о самом сокровенном, о том, в чем даже боялась признаться сама себе! Что из этого вышло, смотрите в новом выпуске «Осторожно Собчак!» на её канале. 🔥🔥🔥Мы провели вместе больше 12 часов 🕛 в программу, правда, вошло только 1,5 часа, и Ксения Анатольевна много вырезала своих откровений 😂😂 Но знай Ксюх, когда я у тебя буду брать интервью, припомню всё... 🤗😊 И я, по-прежнему настаиваю, чтобы ты сходила на мой концерт и спектакль 👻 Помогите мне @xenia_sobchak #СобчакидикБузовой

A post shared by Ольга Бузова (@buzova86) on

"Ксюша ... Ксюша, час йде, а ти не міняєшся 🤪🤪 @xenia_sobchak ти умовляла мене довго на інтерв'ю 😂🤦🏼‍♀ ...чекала я чекала обіцяної нашої «жіночої розмови», а вийшло, ....дивіться самі, що вийшло за посиланнями в моїх сторіс 😂Відразу приходить в голову фраза «до нас приїхав ревізор» 👀 ... ну то й ладно. Подруга днів моїх суворих,
голубка старезна моя... Ксю, все що б ти не робила, я все одно люблю тебе! ❤️15 років ми вже з тобою знайомі, і багато чого пережили... 🤫🙈 ☺ Цю розмову я запам'ятаю назавжди! Я розповіла про найпотаємніше, про те, в чому навіть боялася зізнатися сама собі! Що з цього вийшло, дивіться у новому випуску «Обережно Собчак!» на її каналі. 🔥🔥🔥Ми провели разом більше 12 годин 🕛 в програму, правда, увійшло лише 1,5 години, і Ксенія Анатоліївна багато вирізала своїх одкровень 😂😂 Але знай Ксюх, коли я в тебе буду брати інтерв'ю, пригадаю... 🤗😊 І я, як і раніше наполягаю, щоб ти сходила на мій концерт та виставу 👻 ", - поділилася емоціями Бузова.

Популярні новини зараз

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Фолловери не пройшли повз: "яка трепетна бесіда вийшла 😅", "Ольга , не треба було погоджуватися на шоу з цією змією .", "Вирішили пропіарити один одного 😂", "Собчак зло!!!!", "Дві дурепи 🔥".