Відома українська співачка, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва порадувала фанатів в Instagram новим відео. Нещодавно знаменитість похвалилася чорно-білим роликом одного з виступів, приїхавши давати концерт в Ужгороді. Так, артистка розповіла, що відчуває перед кожним виходом на сцену, зізнавшись, що емоції і внутрішній стан не повинні заважати співати і танцювати, адже головне - щоб шанувальники отримували задоволення від побаченого.

View this post on Instagram

Для меня Сцена - волшебное и святое место! Ты делаешь первый шаг , видишь зрителей и всё волнение исчезает . Ты чувствуешь , что ты стал чуточку лучше и сумасшедший прилив энергии . Словами конечно трудно описать . Ещё ты чувствуешь , что ты не один, рядом твоя команда. Ты видишь их глаза и становится ещё круче ..такая уверенность и поддержка 🙌🏻 А ещё никто никогда не знает о том, что на самом деле чувствуешь ты. Грустишь или радуешься. Никто не знает , о чем на самом деле ты думаешь . Никто не знает , что возможно тебе трудно выступать из-за боли ... ну или наоборот у тебя прилив вдохновения. Главное , чтобы зритель был доволен и мы всё для этого сделаем не смотря ни на что . Сегодня был концерт в Ужгороде ! И наверно это был один из наших любимых концертов! Спасибо Вам! ♥️

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on

"Для мене Сцена - чарівне і святе місце! 
Ти робиш перший крок , бачиш глядачів і все хвилювання зникає . Ти відчуваєш , що ти став трішки кращим і шалений прилив енергії . 
Словами звичайно важко описати . 
Ще ти відчуваєш , що ти не один, поруч твоя команда. Ти бачиш їх очі і стає ще крутіше ..така впевненість і підтримка 🙌🏻
А ще ніхто ніколи не знає про те, що насправді відчуваєш ти. Сумуєш чи радієш. Ніхто не знає , про що насправді ти думаєш . Ніхто не знає , що можливо тобі важко виступати через біль ... ну або навпаки у тебе приплив натхнення. 
Головне , щоб глядач був задоволений і ми все для цього зробимо не дивлячись ні на що . 
Сьогодні був концерт в Ужгороді ! 
І напевно це був один з наших улюблених концертів! 
Дякую Вам! ♥️", - поділилася емоціями Дорофєєва. Фолловери не пройшли повз: "Таке приємне хвилювання відчуваєш, навіть коли дивишся це відео:) Ви — кращі кумири♥️", "Було дуже круто!!!", "Ти найкраща! Завдяки тобі тисячі людей щасливішими!!!!❤❤❤", "Це було незабутньо 😭😍".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Надя Дорофєєва порадувала фанатів дуже лагідним знімком з мамою Ольгою.

А ще Дорофєєва позувала для видання JetSetter в тілесному боді і стильній вініловій смарагдовій накидці. Артистка зізналася, що тепер це одна з її найулюбленіших зйомок.

Також Надя давала концерти в Туреччині, гастролюючи по різним готелям і зізналася, що таким чином можна поєднувати роботу з відпочинком, хоча п'ятий концерт поспіль дається важко.