Недавно співачка Настя Каменських повернулася з медового місяця, в який радувала своїх фанатів безліччю фото з відпочинку із Потапом. Зараз артистка знаходиться вже на іншому пляжі. Відомо, що вона на "Ібіці" в Одесі. Відповідне фото в спокусливому білому бікіні із еротично виставленим язиком Настя додала на свою сторінку в Instagram.

View this post on Instagram

Ребята, как там ваше лето? Мое в полном разгаре! ☀☀️☀️ В первую очередь, я не забываю о своем списке целей и обещаний в рамках челленджа #обіцяюзаліто, цель которого мотивировать вас на новые свершения! Одна из моих целей в рамках челленджа: находить время на себя, даже при плотном графике ✅ Эта неделя у меня очень насыщенная и каждый день выступления: Киев, Умань, а уже сегодня Одесса! И такой график у меня на ближайшие три месяца 🔥 Кроме этого, я регулярно занимаюсь в спортзале, готовлю новые интересные проекты и создаю для вас новую музыку 🎶 Но лето ведь создано и для того, чтобы им наслаждаться, не так ли? Поэтому стараюсь находить время для того, чтобы просто понежиться на солнышке и покайфовать😉 В моем списке ещё много целей и обязательно буду делиться с вами результатами ❤️ Присоединяйтесь и вы к челленджу #обіцяюзаліто и будем вместе идти к целям💪🏼 Для этого напишите список целей на лето, добавьте хэштег #обіцяюзаліто и поставьте эмоджи👌🏻 в вашем посте. Обязательно подпишитесь на @ob_do_promo_ua, ведь участников ждут крутые подарки от ob ©️🎁

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

У підписі Каменських йдеться, що в Одесу вона приїхала з концертом. При цьому, вважає потрібним знаходити час і для себе - оскільки це головна умова її мотиваційного челленджу #обіцяюзаліто.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Арсен Мірзоян показав на кого схожа його маленька Ніна: "Як дві краплі"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Показати ще

"Як там ваше літо? Моє у повному розпалі! ☀☀️☀️ В першу чергу, я не забуваю про своє списки цілей і обіцянок в рамках челлендж #обіцяюзаліто, мета якого мотивувати вас на нові звершення", - зазначила артистка.

Каменських додала, що однією з її цілей в рамках челленджу - знаходити час на себе, навіть при щільному графіку. І у той день в неї це вдалось зробити.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Цей тиждень у мене дуже насичений і кожен день виступу: Київ, Умань, а вже сьогодні Одеса! І такий графік у мене на найближчі три місяці 🔥 Крім того, я регулярно займаюся у спортзалі, готую нові цікаві проекти і створюю для вас нову музику 🎶 Але літо адже створено і для того, щоб ним насолоджуватися, чи не так? Тому намагаюся знаходити час для того, щоб просто поніжитися на сонечку і покайфувати😉 В моєму списки ще багато цілей і обов'язково буду ділитися з вами результатами ❤️ Приєднуйтесь і ви до челлендж #обіцяюзаліто і будемо разом йти до цілей", - написала Каменських у пості.

Нагадаємо, Поки Потап обідає, голу Каменських пестить волохатий шанувальник

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Вміст рота голої Каменських зіпсував усім настрій

Також Знай.ua" писав про те, що Каменських жорстко дісталося від новоспеченого чоловіка