Не так давно стало відомо, що українська співачка Слава Камінська і її чоловік пластичний хірург Едгар незабаром перестануть бути законним подружжям. 

Читай Знай.иа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Чутки про те, що Слава Камінська і її чоловік Едгар, який працює пластичним хірургом, розлучаються, то і справа спливали в Мережі. З 2014 року, коли вони одружилися, і у них народився син Леонард, парочку регулярно то "розводять", то "одружують" шанувальники. Проте днями все стало серйозніше, ніж просто чутки. Стало відомо, що на сайті Подільського районного суду з'явилася заява про розлучення подружжя.

Слава Камінська вийшла заміж
Слава Камінська вийшла заміж

Чутки підтвердив і чоловік Камінської, який буквально "вивалив все спіднє сім'ї на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Популярні новини зараз

Лорак заспівала про кохання з відомим українцем, несподіваний поворот: "Я йду"

Українці поставили ультиматум Зеленському, відступати нікуди: відео

Зірка серіалу "Свати" переживає важку втрату: "Серце не витримало..."

"Назвали Жуком": у Запоріжжі сім'я виховує цуценя з дуже незвичайною зовнішністю, - єдине таке у світі

Показати ще

Він зазначив, що прочитав багато гнівних коментарів під постом, де він хвалиться відкриттям нової клініки і тому вирішив розкласти все по поличках:

"Я не забув подякувати дружині, я просто не можу бути вдячний їй за щось окремо... Я вдячний їй за все. Коли ти живеш у шлюбі, у справжньому коханні, то все робиться від душі, від чистого серця і ти не чекаєш оди і хвали...  Я не роблю нічого спонтанно. Всі мої вчинки зважені і продумані. Перший раз я подав на розлучення в 2017 році. Через півроку, перед судовим процесом, дав собі другий шанс... Другий шанс — це час для аналізу першого рішення та висновку. Часовий проміжок, як правило, невеликий. В нашому випадку він тривав 2 роки... Два роки ми перебували в невагомості...  Істинну причину нашій ситуації знають і можуть зрозуміти тільки близькі люди. Їх не більше 20-ти чоловік. Вони непублічні і не коментують фотографії...  Я прошу не спекулювати на темі нашої сім'ї. Вам буде складно зрозуміти, що сталося. Ви 100% не знаєте нас. Мені і самому досі не віриться. У що я вірю? У щастя своїх дітей і їх світле майбутнє." - написав Едгар.

View this post on Instagram

Прочёл много гневных комментариев под предыдущим постом. Отвечаю 👇 ⠀ Я не забыл поблагодарить жену, я просто не могу быть благодарен ей за что-то в отдельности. Кто смотрел мои интервью, видео, выступления на конференциях или читал мои посты, знает, как я ценю Славу. ⠀ Я благодарен ей за всё. Когда ты живешь в браке, в настоящей любви, то всё делается от души, от чистого сердца и ты не ждёшь оды и хвалы. Семейные поступки именно такие. ⠀ Я не делаю ничего спонтанно. Все мои поступки взвешенные и обдуманные. ⠀ Первый раз я подал на развод в 2017 году. Спустя полгода, перед судебным процессом, дал себе второй шанс. Я всегда так делаю — даю второй шанс не другому человеку, сотруднику, другу или знакомому, а именно себе, ведь это моё решение, мой поступок и мой вывод. ⠀ Второй шанс — это время для анализа первого решения и вывода. Временной промежуток, как правило, небольшой. В нашем случае он длился 2 года — 2 года анализов, сравнений, выводов. ⠀ Я принял решение, и оно связано только со Славой, с рядом фактов и обстоятельств. Ни с кем другим. ⠀ Два года мы находились в невесомости. Тема открытия клиники в нашей семье никогда не была главной или даже обсуждаемой (поэтому, текст предыдущего поста именно такой, каким вы его прочитали). ⠀ Истинную причину нашей ситуации знают и могут понять только близкие люди. Их не больше 20-ти человек. Они непубличные и не комментируют фотографии. Но именно им известно, почему так произошло и, поверьте, у них нет вопросов. ⠀ Я прошу не спекулировать на теме нашей семьи. Вам будет сложно понять произошедшее. Вы 100% не знаете нас. Мне и самому до сих пор не верится. ⠀ Во что я верю? В счастье своих детей и их светлое будущее. ⠀ Уважение для меня — на первом месте. Уважайте и вы семьи других людей. Перед тем как давать комментарии, подойдите к своему любимому человеку, обнимите его и скажите, как сильно любите. А если его рядом нет, не давайте советы, как жить в отношениях.

A post shared by Edgar KAMINSKYI (@edgar_kaminskyi) on

Нагадаємо, Слава Камінська у ляльковому образі запропонувала шанувальникам погратися.

Раніше Знай.uа повідомляв, Слава Камінська зізналася, як їй пропонували позбавити людину життя.

Також Знай.uа писав, Слава Камінська проміняла чоловіка-красеня на російського шоумена.