Любов Успенська на своїй сторінці в Instagram опублікувала знімок з малюком на руках і мрійливою посмішкою на обличчі.

Вона звернулася до шанувальників, щоб вони не поспішали їй приписувати виховання внуків, так як співачка бажає ще народжувати дітей.

Знаменитість привела в приклад Аллу Пугачову з Максимом Галкіним, Філіпа Кіркорова і актора Еммануїла Віторгана, які завели дітей в досить пізньому віці і не бояться осуду з боку суспільства.

View this post on Instagram

Дорогие комментаторы, в частности те, кто пишет о том, что мне пора с внуками нянчится, хочу сказать вам одно: вы не спешите с внуками, я может ещё детей хочу рожать! А что? Киркоров родил, Пугачева с Галкиным родили, Виторган туда же , а я самая рыжая?😉😂 #успенская #любовь #child #stars #news

A post shared by Любовь Успенская (@uspenskayalubov_official) on

Популярні новини зараз

Заради уваги дам серця: павуки здатні "співати" пісні за допомогою опалого листя

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

"Дорогі коментатори, зокрема ті, хто пише про те, що мені пора з онуками няньчиться, хочу сказати вам одне: ви, не поспішайте з онуками, я хочу ще дітей народжувати! А що? Кіркоров породив, Пугачова з Галкіним народили, Віторган туди ж, а я найрудіша", - пише Успенська.

Варто відзначити, що у Любові Успенської є доросла дочка, яку вона народила досить пізно — в 35 років. Був у артистки і спустошуючий досвід — близнюки, які народилися в першому її шлюбі, загинули.

Також Знай.uа писав про те, що Любов Успенська опублікувала у своєму мікроблозі вкрай дивне фото.

Як повідомляв раніше Знай.uа, дочка відомої російської співачки Любові Успенської Тетяна Плаксіна показала, як проходить реабілітацію після падения з мотоцикла.

Нагадаємо, Потап написав пісню "Ти не забув" і домовився з корифеєм шансону Любов'ю Успенської.