Популярний український телеведучий Володимир Остапчук завжди відрізнявся відмінним почуттям гумору. Його пости в соціальній мережі Instagram довели до істеричного сміху не одного українця. Так само, він відомий тим, що знімає смішні пародії на популярні пісні. Ось і цього разу він змавпував пісню Артура Пирожкова "Зацепила".

Скічко та Остапчук
Скічко та Остапчук

У зв'язку з тим, що останнім часом кількість зірок, що вирішили піти в політику, збільшується в геометричній прогресії, Остапчук вирішив зняти кліп з висміюванням цього. В новому скликанні Верховної Ради ми, можливо, побачимо, телеведучого Олександра Скічка, телеведучого і актора Сергія Сивохо і ресторатора і телеведучого Миколи Тищенка, а під час передвиборної гонки політикою впритул зайнялися підкорювач сердець "самотніх вовчиць" Олег Винник, мати кокошників Оля Полякова, Іво Бобул та багато інших. Про них, а також про вірус "зе-зе", який змушує зірок йти в політику і переноситься незвичайною мухою, нова пародія від Володимира Остапчука.

"За останній місяць у мене стало в два рази більше роботи. Іноді мені здається, що я в шоу-бізнесі залишився один. Більшість моїх колег, крім звання народних улюбленців, стануть ще й народними обранцями (минаючи звання "заслуженого"). Це круто для країни, але що ж буде з шоу-бізом? Чому селебріті масово йдуть у політику? Чи підуть колишні депутати на сцену? Може, причина в загадковому вірус, який викликає бажання піти в шоу-бізнес і навпаки? Про це моя нова пародія!" - повідомив Володимир у своєму Instagram.

View this post on Instagram

За последний месяц у меня стало в два раза больше работы😂💪 Иногда мне кажется что я в шоубизнесе остался один. Большинство моих коллег помимо звания народных любимчиков станут еще и народными избранниками (минуя звание «заслуженного»). Это круто для страны, но что же будет с шоубизом? Почему селебрити массово идут в политику? Пойдут ли бывшие депутаты на сцену? Может причина в загадочном вирусе, который вызывает желание пойти в шоу-бизнес и наоборот? Об этом моя новая пародия! Уже на канале🤩 ссылка в шапке профиля. В новом видео, кстати, и веселые ребята из @zbsband снялись! Помните, что все это шутка и доля самоиронии, так что относитесь ко всему увиденному с юмором! Подписывайтесь на канал и ставьте лайк 😉 #остапчук #пародия #зацепила #укршоубиз #nice2cucompany

Популярні новини зараз

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

A post shared by Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk) on

Остапчук нагадав, що все це жарт та іронія, а так само попросив поставитися до цього з гумором. У кліпі можна побачити також і політиків, які вирішили замінити зірок у шоу-бізнесі.

Луценко, Гройсман та інші подалися в шоу-бізнес, Парубій читає реп, а Тимошенко поїхала в тур "Королева Ради".