Варто відзначити, що ініціатором розлучення був чоловік артистки. Він аргументував своє рішення тим, що їх сімейне життя "не склалося". Також він вказав у позовій заяві, що вони з дружиною стали віддалятися один від одного після народження дітей. Відому пару офіційно розвели 1 липня.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Позивач посилається на те, що після народження дітей подружжя почали віддалятися одне від одного, зник інтерес до життя один одного. Позивач з відповідачкою мають різні характери та погляди на життя. Протягом останнього часу сторони фактично проживають в одному приміщенні, але не підтримують шлюбні відносини, не ведуть спільне господарство. Подальша спільне життя і збереження сім'ї неможливі, у зв'язку з чим просив позов задовольнити, шлюб розірвати", - повідомляється в суді.

View this post on Instagram

Передаём эстафету #hollidayhotkiss нашим друзьям, отдыхающим влюблённым, ждём от Вас видео с горячими поцелуями на заморских курортах 😉👉 👫@yuriynikitin + @gorbachovaolga 👫@the_hardkiss + @val_hardkiss 👫@kativarnava + @kostya_myakinkov 👫@andriyfedoriv + @yaroslavagres

A post shared by Edgar KAMINSKYI (@edgar_kaminskyi) on

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Млинці з маком на Масляну: дуже тонкі, можна напекти гору хоч у 100 штук

Співачка Аlyosha показала маленьку донечку: копія Тараса Тополі

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Також нагадаємо, що в 2017 році Камінський вперше вирішив подати на розлучення. Напередодні в своєму профілі в Instagram хірург опублікував пост, в якому підтвердив інформацію про розлучення зі співачкою.

View this post on Instagram

Прочёл много гневных комментариев под предыдущим постом. Отвечаю 👇 ⠀ Я не забыл поблагодарить жену, я просто не могу быть благодарен ей за что-то в отдельности. Кто смотрел мои интервью, видео, выступления на конференциях или читал мои посты, знает, как я ценю Славу. ⠀ Я благодарен ей за всё. Когда ты живешь в браке, в настоящей любви, то всё делается от души, от чистого сердца и ты не ждёшь оды и хвалы. Семейные поступки именно такие. ⠀ Я не делаю ничего спонтанно. Все мои поступки взвешенные и обдуманные. ⠀ Первый раз я подал на развод в 2017 году. Спустя полгода, перед судебным процессом, дал себе второй шанс. Я всегда так делаю — даю второй шанс не другому человеку, сотруднику, другу или знакомому, а именно себе, ведь это моё решение, мой поступок и мой вывод. ⠀ Второй шанс — это время для анализа первого решения и вывода. Временной промежуток, как правило, небольшой. В нашем случае он длился 2 года — 2 года анализов, сравнений, выводов. ⠀ Я принял решение, и оно связано только со Славой, с рядом фактов и обстоятельств. Ни с кем другим. ⠀ Два года мы находились в невесомости. Тема открытия клиники в нашей семье никогда не была главной или даже обсуждаемой (поэтому, текст предыдущего поста именно такой, каким вы его прочитали). ⠀ Истинную причину нашей ситуации знают и могут понять только близкие люди. Их не больше 20-ти человек. Они непубличные и не комментируют фотографии. Но именно им известно, почему так произошло и, поверьте, у них нет вопросов. ⠀ Я прошу не спекулировать на теме нашей семьи. Вам будет сложно понять произошедшее. Вы 100% не знаете нас. Мне и самому до сих пор не верится. ⠀ Во что я верю? В счастье своих детей и их светлое будущее. ⠀ Уважение для меня — на первом месте. Уважайте и вы семьи других людей. Перед тем как давать комментарии, подойдите к своему любимому человеку, обнимите его и скажите, как сильно любите. А если его рядом нет, не давайте советы, как жить в отношениях.

A post shared by Edgar KAMINSKYI (@edgar_kaminskyi) on

"Я вдячний їй за все. Коли ти живеш у шлюбі, у справжньої любові, то все робиться від душі, від чистого серця, і ти не чекаєш оди і хвали. Сімейні вчинки саме такі. Я не роблю нічого спонтанно. Всі мої вчинки зважені і продумані. Перший раз я подав на розлучення в 2017 році. Через півроку, перед судовим процесом, дав собі другий шанс. Я завжди так роблю - даю другий шанс не іншій людині, співробітникові, другові чи знайомому, а саме собі, адже це моє рішення, мій вчинок і мій висновок. Другий шанс - це час для аналізу першого рішення та висновку. Часовий проміжок, як правило, невеликий. В нашому випадку він тривав 2 роки - 2 роки аналізів, порівнянь, висновків. Я прийняв рішення, і воно пов'язане лише зі Славою, з низкою фактів і обставин. Ні з ким іншим", - розповів Едгар.

Також він скаржився, що змушений проводити День всіх закоханих без своєї другої половинки.

"Ніколи не святкував поруч з коханою людиною. І сьогоднішній день не виняток. В силу різних причин. Останні 5 років, тому що дружина в цей день на концертах", - розповів він 14 лютого.

Нагадаємо, що Віка з Неангелів показала, як виглядає Рай.

Як повідомляв портал Знай.ua, Камінська після розлучення з чоловіком, шокувала заявою.

Також портал Знай.ua писав,що Слава Камінська виставила фото з Микитою Добриніним.