Ще в липні американська поп-діва Періс Хілтон планувала придбати курорт у Закарпатті. А тепер світська левиця пригледіла резиденцію в Києві.

Так, Хілтон зупинила свій вибір на елітному житловому просторі Linden, який побудовано на Липках. Вона стала власницею дворівневої резиденції площею 556 кв. м. Вартість нерухомості оцінюється в 4,5 млн доларів.

Варто відзначити, що в Linden Luxury Residences не прокоментували купівлю резиденції Періс Хілтон, посилаючись на правило анонімності.

До речі, знаменитість планує літати в Україну 2-3 рази на рік і в наступному році організувати у нас масштабний міжнародний конкурс краси.

Популярні новини зараз
Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко вперше прокоментували своє розлучення: "Не в Україні, а таке несеться" Ображений алкаш Медведєв знову випив зайвого: погрожує терактами на європейських АЕС Відому акторку Енн Хеч із "Шість днів, сім ночей" відключать від апаратів після ДТП, мозок вже помер: "Вона не виживе" Михайло Подоляк натякнув окупантам, що "бавовна" у Криму - це лише початок: "Карма знайде скрізь"
Показати ще

Насмілимося припустити, що бажання Періс було викликане відносно дешевою ціною на українську нерухомість і темпами зростання економіки за останні 3 роки.

Нагадаємо, що Періс Хілтон після поїздки до Львова вирішила купити великий курортний комплекс на Закарпатті.

Як повідомляв портал Знай.uа, майже гола Періс Хілтон перезбудила мережу.

Також портал Знай.uа писав, що Періс Хілтон зробила несподівану заяву, в якій зізналася в бажанні завести дитину.