Два останні роки, під час змішаних сезонів, за перемогу на яких, боролися і хлопці, і дівчата, офіційних занять спортом на "Топ-моделі по-українськи" не було. І як результат - чоловіча половина учасників тренувалася кожен день, а от дівчата не займалися навіть зарядкою.

Третій сезон модельного реаліті виключно жіночий, тому Алла Костромічова вирішила, що варто впровадити заняття спортом для дівчат. Ведуча Нового каналу одразу ж виконала свою обіцянку і привела на шоу свого власного фітнес-тренера Астамура Хонелію.

Астамур Хонелія та Алла Костромічова

Костромічова переконана, що від одного погляду на цього підтягнутого красеня в учасниць "Топ-моделі по-українськи" сам собою буде качатися прес.

“По-перше, не в усіх дівчат на кастингах були ідеальні параметри. А по-друге, для мене моделінг і спорт – поняття нерозривні. Тому я привела на проект тренера. І не якогось, а найкрутішого. Його звуть Астамур Хонелія, і вже досить довго він тренує дівчат у Models Camp. Тож відриваю буквально від серця! – каже Костромічова. Алла Костромічова

Популярні новини зараз

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Спершу тренер Астамур провів учасницям "Топ-моделі по-українськи" загальне тренування, де оцінив потенціал дівчат. А опісля розписав для кожної індивідуальний комплекс вправ, щоб підтягнути всі проблемні місця. Астамур Хонелія поділився враженнями після першого заняття з дівчатами.

Тренування на шоу Топ-моделі по-українськи

“На початку тренування дівчата були напівмертві, я думав, що ми їх так і не оживимо. Та ближче до середини вони розстрибалися, роздихалися і справді розкрилися. Поки що я виділив би Ярину – відразу відчувається, що дівчина багато років займалася спортом”, – сміється Хонелія. Астамур Хонелія

Алла Костромічова говорить, що дівчатам дуже пощастило, оскільки, якщо Астамур не змусить дівчат працювати, то не змусить ніхто. Тому моделям варто скористатися такою можливістю.

“Ви бачили мого тренера? Як можна не робити те, що говорить тобі цей чоловік. Якби я була на місці учасниць, то тренувалася б цілодобово. А якщо серйозно, він великий професіонал. І якщо дівчата будуть робити все, що їм тренер прописав, то стануть справжніми красунями. Сподіваюся, учасницям вистачить номінації. Адже з проекту можна легко вилетіти, якщо втратиш форму... ?” – сміється ведуча Нового каналу. Алла Костромічова

Тренування на шоу Топ-моделі по-українськи

Наразі учасниці замотивовані достатньо. А особливо головна спокусниця проекту Настя Руда, яка заявила, що готова пов’язати своє життя зі спортом.

“Коли тебе тренує чоловік, особливо коли він на тебе дивиться, хочеться качати сідниці ще більше!”, – заявила дівчина. Настя Руда, учасниця проекту

Перше тренування дівчат з красунчиком-тренером можна буде подивись у п’ятницю о 19:00 на Новому каналі.

Нагадаємо, раніше зірка "Топ-модель по-українськи" показала зворотній бік життя у 90/60/90

Як повідомляв портал "Знай.ua", зірки "Топ-модель по-українськи" розповіли, як потрапили у проект після поразки

Також "Знай.ua" писав, що на кастингу модельного реаліті Нового каналу "засвітилася" зірка українського шоу-бізнесу