Експерти шоу «Топ-моделі по-українськи» нарешті вибрали 17 учасниць третього сезону. Настя Лазарєва поділилася враженнями від участі у проекті.

"Отже, місце дії: місто Київ, Контрактова площа.

Мета візиту: сходка бабського недомодельного колективу з питань переваги.

Після того, як всі зібралися, ми почали знайомитися (принаймні, намагатися) і нагороджувати один одного прізвиськами. Мені дісталося «Дорофєєва».

Прізвиська роздані – пора забиратися в автобус. Бігли ми туди разом з валізами, як скажені індички. Я прибігла однією з перших.

Популярні новини зараз
Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Зростання пенсії з 1 жовтня: у Мінсоцполітики пояснили, кому варто розраховувати Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

На воротах нас зустрів напис: «Модельний гуртожиток». Боги, за що? Мені, звичайно, не звикати – у Харкові я жила в гуртожитку з тарганами і неадекватними бабами (це був чисто жіночий, як і наш сезон, гуртожиток), зате без води. І тепер все по-новій.

Зайшли в кімнату – шикарно, 16 ліжок, а нас 17! Хто першим сів – того і тапки, а в нашому випадку – ліжка. В результаті без спального місця залишилася наша Марго Верхівцева, вона ж Гоша. «Навіщо мені вибирати ліжко, якщо я можу вибрати дівчину, з якою буду спати. Їх 16, а я одна» – типова Гоша. Довелося поселити бідолаху.

Потім нас зустріла Алла. Виглядала вона, як богиня. І оголосила завдання: дефіле. Але на цьому проекті нічого не буває просто так. Образ кожної з нас був максимально некомфортним. Я в цей день зірвала джек-пот. Мало того, що мені видали черевики 41-го розміру (при моєму 38-му), так вони ще і чіплялися за сукню, якої не було. Бачили, як в магазині продається картопля в сітках? Знайомтеся – це моє вбрання. Додаємо туди рідкі тіні, які затікали в очі, і собачий холод у знімальному павільйоні. Загалом, ходила Настюха весь день в одних трусах – мода вимагає жертв, пані та панове.

Але це було півбіди. Потім ми побачили подіум. А на ньому – сходи. Я у нормальному житті спотикаюся на рівному місці і врізаюся в косяки, а тут сходинки. Страх і паніка, як головні спонсори цього випробування, взяли мене під руки і повели назустріч провалу. Я дуже старалася приховати дискомфорт. І я пішла на подіум.

На превеликий подив, Алла мене похвалила. Залишила без домашнього завдання. Я була щаслива. Не впала – вважай, злетіла."

Нагадаємо, Алла Костромічова відповіла на найкаверзніші питання про шоу.

Як повідомляв портал Знай.uа, Алла Костромічова розповіла, як їсти і не товстіти.

Також портал Знай.uа писав, що Алла Костромічова з розмахом відзначила свої 33.