Володимир Зеленський, перебуваючи на відповідальному посту президента України, все ж не забуває про свій колишній колектив Студї Квартал 95. Він навіть переглядає нові випуски.

Кварталівець Олександр Пікалов, який особливо відомий пародіями на Віктора Януковича зізнався, що Володимир Зеленський навіть телефонував Євгену Кошовому з приводу нового випуску.

Володимир Зеленський та Євген Кошовий

Отже, український президент продовжує обговорювати Квартал зі своїми колишніми колегами. Після одного з випусків Володимир Зеленський зателефонував новому лідеру студії Євгену Кошовому та поговорив з ним про технічні питання шоу.

Олександр Пікалов запевнив, що у Зеленського не виникло жодних запитань щодо щодо гумору та жартів про нього і Богдана. Президент, наприклад, запитав, чому на початку випуску не прозвучала знаменита пісня.

Популярні новини зараз

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Олександр Пікалов

Історія Квартал 95 почалася з успіху криворізької команди в КВН, а потім і виступів в ефірі каналу 1 + 1. Невдовзі Володимир Зеленський разом з командою створили Студію Квартал 95, яка випустила відоме гумористичне шоу Вечірній квартал.

Наразі Зеленський змушений відійти від безпосереднього керівництва та справ Кварталу. Глава держави сконцентрований на питаннях розвитку країни і її благополуччя.

Вечірній квартал

Пікалов пояснює увагу Зеленського до роботи Кварталу просто:  Вечірній квартал - як дитина Зеленського, він з командою створив студію практично з нуля.

Нагадаємо, раніше поки Зеленський зустрічається з Трампом, "Квартал 95" розніс президента США в пух і прах

Як повідомляв портал "Знай.ua", Пальчевський прокоментував кандидатуру Кошового з Квартал 95 на пост мера столиці

Також "Знай.ua" писав, що Зеленський відзвітував перед українцями