У зйомках шоу Нового каналу взяла участь відома акторка "Жіночого кварталу" Тетяна Песик. Вона розповіла своєму суперникові Кості Трембовецькому всю правду про те, що її пов’язує з Сергієм Притулою.

Відомо, що на шоу "Хто зверху?" під час конкурсу "Правда чи брехня" варто чекати несподіванок і в шафі кожного знайдуться скелети. Артистка почала із відвертої розповіді про себе саму, розповівши про свій характер.

Тетяна Песик на шоу Хто зверху?

"Я колись була молода, трошки дурнувата. Відтоді нічого особливо не змінилося", - зізналася вона. Тетяна Песик

Наступне запитання Тетяни Песик взагалі поставило суперника у глухий кут. Акторка запитала, чи правда те, що вона колишня Сергія Притули. Після цих слів Сергій Притула втратив дар мови і повільно почав сповзати під свій капітанський місток. Ведучий викрутився і пояснив свій вчинок.

Популярні новини зараз
Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Сергій Притула

"Я заховався, щоб Костя не дивився на мене, і за моєю реакцією не зрозумів – так чи ні? – сказав Притула. Сергій Притула

В той же час вражена Леся Нікітюк жартома зомліла, повіривши в слова акторки про стосунки з Притулою.

Відповідь Тетяни Песик заспокоїла всіх. Дівчина розповіла, що в рамках проекту "Підйом" їй довелось розігрувати Сергія Притулу і вона зіграла його колишню. Отож, акторка зізналася, що це була всього лише роль.

Леся Нікітюк

"Ми розігрували Притулу, я грала його колишню. Він тоді теж повірив. Така роль у мене була! – каже Песик. Тетяна Песик

Нагадаємо, раніше Сергій Притула пояснив українцям свою позицію щодо зради

Як повідомляв портал "Знай.ua", нове шоу з Притулою б'є всі рекорди

Також "Знай.ua" писав, що Нікітюк розповіла про свої шкідливі звички