Не так давно на просторах мережі YouTube з’явилася програма, де в ролі телеведучої виступає Ксенія Собчак. І слід зауважити, що деякі випуски набирають велику кількість переглядів. І воно не дивно, адже глядачі люблять скандали, а там їх вдосталь.

Так, в одному з крайніх випусків програми, Собчак вдалося взяти інтерв'ю у відомої співачки Світлани Лободи. Вже під час розмови у зірок виникла суперечка щодо вагітності.

Світлана Лобода

Так, Собчак запевнювала, що пологи тільки калічать здоров'я і не дають спокійно жити. При цьому вона навела приклад із власного життя. Розповівши, що після вагітності, вона відчувала себе досить погано. У неї випадало волосся, сипалися зуби і це за її словами ще не найгірше. Доводилося вдаватися до численних процедур спрямованим на те, щоб хоч якось зберегти власне здоров'я.

А Лобода стверджувала, що у багатьох жінок пологи проходять значно простіше і навпаки, позитивно позначаються на зовнішньому вигляді і самопочутті. Щоправда, обоє так і залишилися при власній думці.

Популярні новини зараз

Доленосний листопад: астролог назвав знаки Зодіаку, чия доля перевернеться з ніг на голову

Син Михайла Круга пішов по стопах батька, фанати божеволіють від щастя: "Ось такий хлопчина симпатичний..."

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Українцям перерахують пенсії у три етапи: хто потрапить у першу хвилю підвищення виплат

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода виклала дуже зворушливе фото вагітної себе і зізналася в любові молодшій доньці Тільді. 

А ще артистка у шкіряній сукні показала фанатам уривки з інтерв'ю, в якому розповіла про свої уподобання в музиці та кіно.