Ураїнська акторка "Дизель шоу" та учасниця конкурсу "Танці з зірками" Вікторія Булітко зробила чесне зізнання щодо стосунків зі своїм партнером Дмитром Дікусаром, у стосунках з яким її вже давно підозрюють.

Вікторія Булітко вирішила зізнатися, чи зустрічається вона з Дікусаром. Актриса розповіла, що зараз її серце не вільне.

Пара Вікторії Булітко і Дмитра Дікусара на шоу Танці з зірками

Зі слів акторки, дехто й справді заполонив її серце, але це не Дмитро Дікусар. З ним роман у Булітко лише на танцювальному паркеті. Таку заяву зробила учасниця "Танців з зірками", заперечивши всі підозри щодо любовних стосунків зі своїм партнером.

"У нас є роман, але тільки на паркеті", - заявила артистка. Вікторія Булітко

Популярні новини зараз
Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи
Показати ще

Вікторія Булітко розповіла, що знаходиться зараз у близьких романтичних стосунках та імені свого обранця не назвала.

Вікторія Булітко

"Так, я, так би мовити, не самотня. Можуть всі розслабитися. Навіть Дікусар", - сказала Булітко. Вікторія Булітко

Нещодавно пара Вікторії Булітко і Дмитра Дікусара станцювала на шоу Танці з зірками" чуттєвий контемп, який став одним з найяскравіших номерів. Присвятили свій виступ близьким людям, яких втратили.

Нагадаємо, раніше Людмила Барбір і Женя Кіт станцювали запальний танець на шоу "Танці з зірками"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Оля Полякова поділилася яскравим кадром, позуючи на "Танці з зірками" в незвичному образі

Також "Знай.ua" писав, що Кароль влаштувала відверту фотосесію перед "Танці з зірками"