На концерті "Музична платформа" популярний співак MELOVIN заговорив про важливі речі, які його турбують. На телеекранах концерт покаже канал "Україна" 12 жовтня в 23:00.

MELOVIN розповів, що у його новій пісні, та й у творчості загалом відображається ситуація, яку він зараз спостерігає в суспільстві. Свою нову пісню виконавець представить глядачам "Музичної платформи".

MELOVIN

За лаштунками" Музичної платформи" співак зізнався про що буде його нове творіння. Артиста турбує те, що дуже багато людей не вміють відмовляти у потрібний момент. MELOVIN хотів би, щоб люди навчилися говорити "ні" і таким чином змогли змінити себе і своє життя. Саме про вміння говорити "ні" і буде його нова пісня.

"Приблизно 99% людей не можуть вчасно сказати це слово, яке, насправді, може перевернути все наше життя і змінити вас зсередини. Люди бояться, що якщо ти скажеш "ні", то перед тобою закриються всі двері. Ну, ні так ні - не потрібно боятися, не потрібно бути" маріонеткою", - сказав співак. MELOVIN

Популярні новини зараз

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Українцям у "червоній зоні" дадуть вдвічі більше води та електроенергії

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще

MELOVIN

Артист розповів, що сам не соромиться відмовляти і говорити людям "ні", його зовсім не лякають можливі наслідки відмови. Крім того, співак не терпить, коли йому щось не подобається, а впевнено про це говорить.

"Я завжди кажу, якщо мені щось не подобається, тому що доводиться це робити, особливо в сфері шоу-бізнесу. Тим більше, коли все від тебе чогось чекають, що ти зробиш і погодишся, але, якщо внутрішньо ти цього не хочеш, не потрібно. Умійте відмовляти!". MELOVIN

MELOVIN

Нагадаємо, раніше Melovin потрапив у список найкрасивіших людей світу

Як повідомляв портал "Знай.ua", Melovin зізнався, як проводив хімічні досліди поміж свиней

Також "Знай.ua" писав, що Melovin дав слушну пораду занадто відкритим людям