Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, любить ділиться з фоловерами в Instagram фото з особистого життя. На цей раз новими незвичайними кадрами привернула увагу її старша дочка Соня, якій нещодавно виповнилося 18 років. Так, дівчина виставила досить відвертий знімок в чорному міні-бікіні, вразивши стрункою і підтягнутою фігурою.

"I miss summer (Сумую за літом)", - лаконічно підписала Соня. Фолловери залишилися в захваті, не пройшла повз і зіркова мама Віра: "🔥🔥🔥my love ❤", "Прочитав як "Miss Summer"🌷🌷🌷😁😁", "Красива і струнка як мама😊👍💗", "Соня😍😘", "Груди вогонь 🔥", "Вау вау красуня😘😘😘", "Така жінка красива 😇☺️".

Популярні новини зараз
Мобілізація за новим законопроєктом: 4 категорії чоловіків, які не підпадуть під призов "Газмережі" зробили важливе попередження: стосується всіх, хто користується газовою плитою чи котлом По 50 гривень з пенсіонера: абоненти Vodafone скаржаться на безпідставне списання грошей Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах
Показати ще