Цими днями в Інтернеті з'явилися фотографії чоловіка Заворотюк Петра Чернишова, який ще влітку призупинив гастрольну діяльність через хворобу дружини. Однак, наразі він вже з'явився на публіці та повернувся до роботи.

Як відомо, чоловік зірки серіалу "Моя прекрасна няня" довгий час ніде не з'являвся, аби уникнути зайвих запитань про здоров'я власної дружини. Відтак, цими днями Чернишов разом із колегами вирушив у Санкт-Петербург, де взяв участь в прес-конференції, присвяченій прем'єрі нового мюзиклу.

Зауважимо, що на знімках, які вдалося зробити, шанувальники не змогли не замітити втомлений і дуже змучений вигляд знаменитості. Щоправда, колега Чернишова, фігуристка Тетяна Навка, запевнила фанатів, що він прекрасно себе почуває і готовий до роботи.

Підкреслимо, що, за словами очевидців, чоловік Заворотнюк був на зустрічі недовго, так коли випала нагода, то пішов.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще

Нагадаємо, що у матері Заворотнюк виявили серйозну хворобу через онкологію доньки: може отримати інвалідність.

Раніше "Знай.uа" розповідав, що сімейне вогнище онкохворої Заворотнюк перетворилося на пустелю: на будинок "Моєї прекрасної няні" страшно поглянути, фото.

Також портал "Знай.uа" повідомляв, що рак у Заворотнюк набуває жахливих проявів, рідні "Моєї прекрасної няні" налякані: "Невеликий отвір в...".