Російські ЗМІ оприлюднили інформацію про те, скільки отримують за виступи на корпоративах популярні російські зірки.

Один з найдорожчих цінників серед російських артистів - в Алли Пугачової. За вихід вона може попросити 300 тис. євро (8,2 млн грн). Виняток - Новий рік. Примадонна не поїде нікуди виступати, як би багато грошей їй не запропонували, як передає Obozrevatel.

Алла Пугачова, Super.ru
Алла Пугачова, Super.ru
Алла Пугачова, Super.ru

Зате групу "Ленінград" можна запросити на Новий рік за 300 тис. євро (8,2 млн грн) - виконавці не відмовляться. Якщо дата буде передноворічна, то цінник знизиться до 100 тис. євро (2,7 млн грн).

Менше оплату за свій виступ хоче Григорій Лєпс - його прайс починається від 100 тис. євро (2,7 млн грн).

Популярні новини зараз
Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів Не тільки Повалій, Басков та Кіркоров: Лера Козлова з "Ранеток", Сергій Лазарєв та інші "унікуми" підтримали путіна Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Григорій Лєпс, Лепс.ру
Григорій Лєпс, Лепс.ру
Григорій Лєпс, Лепс.ру

У Миколи Баскова в першій половині грудня вартість виступу 50 тис. євро (1,3 млн грн), у другій половині місяця ціна буде вище, оскільки зростає навантаження. Однак, вартість не назвали.

Діму Білана, Ольгу Бузову і Поліну Гагаріну можна запросити на корпоратив теж за 50 тис. євро (1,3 млн грн). Дешевше обійдеться виступ Наргіз, фіналістки російського талант-шоу "Голос". За 45 хвилин попросять близько 28 тис. євро (765 тис. грн).

Ольга Бузова, Максимилианс
Ольга Бузова, Максимилианс
Ольга Бузова, Максиміліана

Ведучого Івана Урганта може провести корпоратив за 50 тис. євро (1,3 млн грн), надбавка за вихід у Новорічну ніч може скласти 40%. Гарік Харламов, Павло Воля теж згодні приїхати виступати за 50 тис. євро. Ведучу Лєру Кудрявцеву можна запросити за 30 тис. євро (820 тис. грн), а Ігоря Верника - за 15 тис. євро (410 тис. грн).

Нагадаємо, раніше Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла.

Також Знай.uа писав, що Пугачова більше не заспіває? Примадонна налякала всіх, ледве стоїть на ногах і дихає.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша.