Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила дуже незвичайний кадр, з'явившись на афіші нового кліпу Тілля Ліндеманна на пісню "Frau und Mann". Так, артистка позувала на руках у Петера Тегтрена, який приміряв костюм космонавта.

View this post on Instagram

Frau und Mann🙈

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on

"Frau und Mann🙈", - лаконічно підписала Лобода. Варто відзначити, що перекладається це вираження не тільки як "чоловік і жінка", але ще і як "чоловік і дружина". Варто відзначити, що Світлана не раз натякала на роман з Тіллем Ліндеманном, передбачуваним батьком її однорічної дочки Тільди. Тілль також нещодавно відзначав разом зі співачкою її день народження в одному з ресторанів Пітера, а в інтерв'ю Ксенії Собчак Лобода заявила, що не може поширити інформацію про їх стомунки, адже у неї "контракт". Фолловери не пройшли повз, залишивши коментарі під фото.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода виклала дуже зворушливе фото вагітної себе і зізналася в любові молодшій доньці Тільді.