24 листопада на каналі 1+1 пройшов фінал "Танців із зірками", на якому за кубок змагалися три українські знаменитості — Вікторія Булітко, Ксенія Мішина і Ганна Різатдінова. 

Всі пари підготували для фінального випробування по 6 танців. Першим учасники показали свій дебютний номер на проекті, потім свій найпопулярніший номер за весь час танцювального шоу. Третє завдання озвучували судді. 

Фінал був сповнений відкриттів та зізнань. Анна Різатдінова заявила, що не хоче, щоб її сприймали виключно як дружину олігарха, а щоб асоціювали з фіналом "Танці з зірками". Крім того фіналістка натякнула на нову любов, яка з'явилася завдяки проекту. 

Популярні новини зараз

Лорак ледь не опинилася в суді, але дивом переконала Мурата

Вітання на День Андрія у віршах, прозі та СМС

Привітання з Днем ангела Андрія: листівки і вірші

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Ксенія Мішина зізналася про сумніви, які були у неї перед участю у шоу, але її переконав син Платон, якому вона й присвятить кубок у випадку перемоги. А Вікторія Булітко подякувала за народну любов, а також висловила припущення, що багато її фанатів бачать в ній себе, адже вона, як Попелюшка, яка потрапила на бал. 

"За життя" станцювали чотири танці поспіль танго,  фрістайл,  ча-ча-ча, джайв. В результаті фіналістами "Танців з зірками" стали: 

Третє місце — актриса "Дизель Шоу" Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар.

Друге місце — гімнастка Ганна Різатдінова та Олександр Прохоров.

Перше місце — актриса Ксенія Мішина і Женя Кіт.

Нагадаємо, раніше скандал на шоу "Танці з зірками перервав виступ однієї з пар"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Ілона Гвоздьова зізналася за кого вболіває у фіналі "Танці з зірками"

Також "Знай.ua" писав, що готували учасники для фіналу на "Танці з зірками"