Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала новими знімками в Instagram. Нещодавно знаменитість взяла участь у гарячих зйомках для популярного чоловічого глянцю XXL разом з Мішель Андраде, Мішею Романовою, Славою Камінською, Ганною Різатдіновою та іншими знаменитими українками. Варто відзначити, що красуні стали героїнями шостого за рахунком еротичного календаря Drive Time, позуючи на тлі розкішних автомобілів.

Леся Нікітюк, фото: xxl.ua

Олександра Британь, фото: xxl.ua

Мішель Андраде, фото: xxl.ua

Світлана Тимошевська, фото: xxl.ua

Популярні новини зараз
"Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Орися Кравець, фото: http://xxl.ua/

Ілона Чорнобай, фото: http://xxl.ua/

Ганна Різатдінова, фото: http://xxl.ua/

Міша Романова, фото: http://xxl.ua/

Ольга Канчурова, фото: http://xxl.ua/

Emma D, фото: http://xxl.ua/

Слава Камінська, фото: http://xxl.ua/

Марина Бех-Романчук, фото: http://xxl.ua/

Варто нагадати, що Леся не вперше з'являється в чоловічих виданнях. У 2018 році артистка знялася у відвертій фотосесії для XXL разом з партенером за "Танці з зірками" Максимом Єжовим. Ще раніше, у 2016 році телеведуча повністю оголилася для того ж XXL, ледь прикривши груди руками.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк взяла участь у популярному українському шоу "Танці з зірками" і після першого ж ефіру пошкодила руку.