Колишня дівчина сина Наташі Корольової та Сергія Глушко Архипа, розповіла про їхні стосунки та причини розставання. Дівчина зізналася, що один до одного вони відчували справжні почуття, проте стосунки у пари не склалися. 
 
Марія Слугина зазначила, що з Архипом вони розійшлися за згодою, без жодних сварок та скандалів. Дівчина зізналася, що їй не подобається, коли її ім'я пов'язують виключно з сином Наташі Корольової.
 

Син Наташі Корольової і Сергія Глушко з дівчино, фото: Instagram
Син Наташі Корольової і Сергія Глушко з дівчино, фото: Instagram

"По-перше, хотілося б зазначити, що цей роман — не досягнення мого життя, а взаємні почуття, які сталися у нас з Архипом. Хотілося б дати всім зрозуміти, що нікому не подобається, коли намагаються "колупатися" в їх особистому житті. Ми розлучилися, бо прийняли таке рішення. Я з великою повагою ставлюся до нього і його сім'ї. Це був період мого і його життя, і він просто закінчився. Ми один одному вдячні за це час", — підкреслила дівчина.
 
Хлопець з дівчиною наразі не підтримують спілкування, оскільки, за словами Марії, їй необхідний час, щоб прийняти ситуацію і зуміти пробачити один одному минулі образи. Вона певна, що людям, які в минулому зазнали романтичних почуттів, дуже складно надалі залишатися друзями. Проте дівчина не виключає, що у майбутньому вони зможуть спілкуватися по-дружньому. 
 
Зараз Марія активно працює над авторським проектом, суть якого поки тримає в секреті, проте обіцяє здивувати шанувальників.
 

Син Наташі Корольової і Сергія Глушко з дівчино, фото: Instagram
Син Наташі Корольової і Сергія Глушко з дівчино, фото: Instagram

"Сьогодні я розвиваю і висвітлюю свої ідеї, займаюся громадською діяльністю, працюю над створенням свого бренду. Правда, зможу зробити заяву на цю тему трохи пізніше. Зараз звернулася за допомогою і медіапідтримку до продюсера Олексія Стрельцова, оскільки планую найближчим часом представити свій амбіційний проект", — пояснила Слугина.
 
Нових романів дівчина не заводить, бо всі сили спрямовує на свій проект. Вона вирішила пов'язати життя з шоу-бізнесом, і попереду багато роботи. Дівчина згадує, що перебуваючи у відносинах з Архипом, Марії довелося стикнутися з критикою в соціальних мережах, справа доходила навіть до цькування. 
 
"Є різні люди: хто будує своє життя, а хтось любить копатися в чужій брудній білизні. Я ставлюся до першого типу. А взагалі відповім банально — відомою приказкою: собака гавкає — караван іде. Просто не варто звертати увагу на негатив, краще стежити за власними вчинками та діями. Є хейтери, а є прихильники. А ще, чим більше намагатися боротися з негативом, тим більше він буде присутній у житті. Потрібно усвідомлення, і тоді світ заграє іншими фарбами", — підкреслила Марія.

Сім'я Наташі Корольової
Сім'я Наташі Корольової

Нагадаємо, раніше Наташа Корольова спантеличила невдалим фото мами

Популярні новини зараз

Всього у два кліка: в мережі показали, як можна відстежити поширення у світі нового коронавірусу

7 щасливих снів: якщо побачите це вночі, сміливо загадуйте бажання

На Львівщині спалах таємничих смертей, гірше за чуму: чому молоді та щасливі українці відправляються в могили

Погода у Львові 27 січня: мороз зажене галичан під ковдри з чаєм та пляцками

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Наташа Корольова показала голі груди в пікантному відео: "Згадала минуле"

Також "Знай.ua" писав, що Корольова без макіяжу вразила фанатів: сама натуральність

  •  
  •  
  •  
  •