Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася фірмовим передноворічним шпагатом, позуючи абсолютно голою в улюбленій лазні. Так, артистка прикрила всі сороміцькі місця лише шматочками віника, а її голову прикрасив рожевий капелюх.

View this post on Instagram

Предновогодний шпагат. Мерило моей русской бани.😊 К искусству банного парения меня приучил мой папа в возрасте 13 лет. А на шпагат я села не сразу в своей жизни.🤷‍♀️ Для этого потребовались годы ежедневного и многочасового труда. 👍 А сейчас этот мой шпагат будоражит очень многих.. Для того, чтобы шпагат был таким стройным, для начала необходимо своё тело привести в соответствие. Много физически трудиться и найти силу воли не жрать..👍 И, самое интересное, этот шпагат соберёт больше лайков, чем мои фото с моих выступлений с детьми. Я не гонюсь за лайками и количеством подписчиков. Мое счастье-любовь ко мне людей.🙏 А многим из вас шпагат мой интереснее моих достижений. Наслаждайтесь😂 Все для вас, дорогие.😂 Легкого вам пара, а мне-хорошей репетиции перед завтрашним благотворительным спектаклем в Зеленограде.💃 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #спорт #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #дом #настроение #премьера #зима #новыйгод

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Передноворічний шпагат. Мірило моєї російської лазні.😊 До банного мистецтва паріння мене привчив мій тато у віці 13 років. А я сіла на шпагат не відразу у своєму житті.🤷‍♀️ Для цього потрібні роки щоденної і багатогодинної праці. 👍...", - поділилася емоціями Волочкова. Фолловери не пройшли повз: "Як раки зварили 😱", "А траплялося так ,що Ви присмоктувалися до полиці?", "Вже набрид Ваш шпагат,стільки років одне і теж Нудно", "Лаваш то навіщо прикрила 🔥🔥🔥", "Настя, Ви це серйозно?!😢", "Крім шпагату похвалитися нічим🤸‍♂️", "А чи не соромно показувати таку чоловічу фігуру? навіть на шпагаті?".

Популярні новини зараз

Ольга Сумська зрадила чоловікові і отримала за це по обличчю: "Таки було"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас.

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: квітчастеньке і з глибоким декольте.