Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася дивним відео, наочно показавши "плоди своїх праць", а саме - покалічені ноги. Так, артистка зізналася, що це остання її репетиція в 2019 році, після чого з гуркотом скинула пуанти. Варто відзначити, що після фірмового шпагату з баньки і заключної промови, Анастасію, за традицією, чекає відпочинок на Мальдівах і нескінченні кадри в купальнику і без.

View this post on Instagram

Это заключительная репетиция в этом году... Год был творчески очень насыщенным и напряженным. 💃🐣 И сегодня у меня ещё спектакль благотворительный в Зеленограде. Кино-Концертный зал. 18:00. 💃 Я создала балетно-цирковой спектакль "Балерина в зазеркалье цирка" невероятными усилиями физическими и организационными, работая по 8 часов в день в зале..🙄 И осваивая цирковые трюки на подвесах в воздухе на лебедке.. Это очень позитивный проект для всей семьи.😊Так что я снимаю мои пуанты с чувством выполненного долга и с гордостью.😊 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #спорт #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #дом #настроение #премьера #зима #новыйгод

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Це заключна репетиція в цьому році... Рік був дуже творчо насиченим і напруженим. 💃🐣...", - підсумувала Волочкова. Фолловери не пройшли повз: "І така тупа посмішка в кінці. Доросла жінка кривляка. Чомусь стійке відчуття, що у вас не в порядку з головою.", "Правильно,зніми і більше не одягай їх.Як балерина ти ні яка.Хороша балерина,ніколи себе не виставить у ролі клоуна.👇👇👇", "Навіщо постійно знімати пуанти на камеру і виставляти ноги? Більше нічого показати? 🤦‍♀", "Мальдіви зачекалися!".

Популярні новини зараз

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Погода в неділю 18 квітня візьме тепло на "короткий повідок" і змусить дістати парасольки

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще