На днях популярної української співачки Ольги Полякової виповнилося 36 років, у зв'язку з чим її тепло привітали близькі, друзі та колеги по цеху. Про це повідомляє Clutch.

Філіп Кіркоров

Виключенням не став Філіп Кіркоров, який написав звернення до Олі в своєму Instagram.

"З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, незрівнянна КОРОЛЕВА НОЧІ - ОЛЯ ПОЛЯКОВА!

І хоч не знайшлося в мене нашій спільній фото іншої, ніж ця, і твоє блискуче виконання мене в проекті у тебе на Батьківщині "Точнісінько", але це був знак долі, майже 10 років тому, що ми обов'язково зустрінемося і потоваришуємо, незважаючи на жодні перешкоди і кордони між нами, і мені вже тоді було зрозуміло що ти станеш Суперзіркою у себе в Україні! І ти нею стала!

Популярні новини зараз

"Вову несе" - Зеленського благають зупинитися, причина вражає

Карантин у Нових Санжарах — показали, у яких умовах перебувають евакуйовані

Соратницю Тимошенко зловили за незвичним заняттям в Раді - будувала свою країну в смартфоні

В магазині АТБ у покупця "зникла" величезна сума, хіба червоний цінник вартий цього - жорстке відео

Показати ще

Яскрава! Сонячна! Темпераментна! Неймовірно харизматична і красива! Бажаю тобі і надалі блищати і виблискувати на сцені і дуже чекаю моменту, коли ти постанеш у нас у всій своїй красі і підірвеш всі хіт-паради! Будь щаслива! З Днем Народження! Скоро загуляем (сама знаєш де), і я чекаю нашу осінню сенсацію! Твій Ф. К.", - написав артист.

View this post on Instagram

С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ, несравненная КОРОЛЕВА НОЧИ- ОЛЯ ПОЛЯКОВА @polyakovamusic ❤️! И хоть не нашлось у меня нашей совместной фото иной, чем эта, и твоё блистательное исполнение меня в проекте у тебя на Родине🇺🇦 «Точь в точь» @weitmedia ,но это был знак судьбы, почти 10 лет назад, что мы обязательно встретимся и подружимся , не смотря ни на какие преграды и границы между нами, и мне уже тогда было понятно что ты станешь Суперзвездой у себя в Украине! И ты ее стала!💃🏽 Яркая! Солнечная! Темпераментная! Невероятно харизматичная и красивая! Желаю тебе и дальше блистать и сверкать на сцене и очень жду момента, когда ты предстанешь у нас во всей своей красе и взорвешь все хит-парады ! Будь счастлива ! С Днём Рождения!❤️ Скоро загуляем( сама знаешь где), и я жду нашу осеннюю сенсацию! Твой Ф.К.🕺🏻 #деньрождения #оляполякова #украина #россия #любовь #дружба

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on

Виявляється, артисти не тільки близько спілкуються, але і готують спільний проект. Що саме - дізнаємося зовсім скоро.

Нагадаємо, що Оля Полякова відзначала 36-й день народження, і святкувати його вона вирушила в далеку жарку Мексики.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Оля Полякова з оголеними грудьми "осідлала" чоловіка.

Також "Знай.ua" писав, що всесвітньо відома артистка вразила українську діаспору висловлюванням про Україну, викликавши сльози на очах у публіки.