Колишній чоловік відомої російської співачки Жанни Фріске, яка померла від раку, Дмитро Шепелєв, пару місяців тому заявив, що знову готовий одружитися. Обраницею телеведучого стала Катерина Тулупова. Вона-відомий дизайнер, а пара познайомилася в дитячому садку, куди вони обидва водять своїх дітей.

Жанна Фріске, фото: luxlux.net
Жанна Фріске, фото: luxlux.net

Після того, як Шепелєв розповів про те, що стоїть на "порозі" одруження, для багатьох це стало шоком. І це при тому, що ЗМІ вже довгий час буквально голосять про те, що Шепелєв вже давно залишився без доходу, адже позбувся місця на "Першому каналі", що вже наводить на думку про те, що Дмитро відгуляє весілля з Тулуповою на гроші покійної Фріске.

Жанна Фріске і Дмитро Шепелєв, фото: livestory.com.ua
Жанна Фріске і Дмитро Шепелєв, фото: livestory.com.ua

Популярні новини зараз

Сім авто поліції та дві "швидкі": у столиці невідомі влаштували "стінка на стінку", перепало копам

У мережі розкрили підлу схему Приватбанку та показали, як на українців оформлюють "вічні" кредити

У Нових Санжарах з'явилася перша хвора жінка, яку евакуювали з охопленого коронавірусом Китаю

Студентка обрала Китай і тицьнула Зеленського носом у плачевну ситуацію Уханя - "Заразитися по дорозі додому"

Показати ще

І це цілком обґрунтоване, адже головним спадкоємцем Жанни є син Платон, офіційним опікуном якого є Дмитро Шепелєв. Це означає, що до того моменту, поки синові виконавиці не виповниться 18 років, спадщиною Жанни буде розпоряджатися саме Дмитро, принаймні, це буде цілком законно, хоча і безсовісно, на думку багатьох. Незважаючи на те, що Дмитро, як справжній батько взяв на себе обов’язки виховання сина.

Нагадаємо, раніше Шепелєв розкрив таємницю останніх років життя Фріске: "Погрожував застрелити"

Як повідомляв портал "Знай.ua", розбитий горем батько Жанни Фріске жорстко відповів Шепелєву після "казок" для Собчак: "Щоб він..."

Також "Знай.ua" писав, що Собчак вивідала секрети вдівця Фріске Шепелєва у новому інтерв'ю: про наркотики, батьківство і нову наречену