Колишній чоловік відомої російської співачки Жанни Фріске, яка померла від раку, Дмитро Шепелєв, пару місяців тому заявив, що знову готовий одружитися. Обраницею телеведучого стала Катерина Тулупова. Вона-відомий дизайнер, а пара познайомилася в дитячому садку, куди вони обидва водять своїх дітей.

Жанна Фріске, фото: luxlux.net
Жанна Фріске, фото: luxlux.net

Після того, як Шепелєв розповів про те, що стоїть на "порозі" одруження, для багатьох це стало шоком. І це при тому, що ЗМІ вже довгий час буквально голосять про те, що Шепелєв вже давно залишився без доходу, адже позбувся місця на "Першому каналі", що вже наводить на думку про те, що Дмитро відгуляє весілля з Тулуповою на гроші покійної Фріске.

Жанна Фріске і Дмитро Шепелєв, фото: livestory.com.ua
Жанна Фріске і Дмитро Шепелєв, фото: livestory.com.ua

І це цілком обґрунтоване, адже головним спадкоємцем Жанни є син Платон, офіційним опікуном якого є Дмитро Шепелєв. Це означає, що до того моменту, поки синові виконавиці не виповниться 18 років, спадщиною Жанни буде розпоряджатися саме Дмитро, принаймні, це буде цілком законно, хоча і безсовісно, на думку багатьох. Незважаючи на те, що Дмитро, як справжній батько взяв на себе обов’язки виховання сина.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Нагадаємо, раніше Шепелєв розкрив таємницю останніх років життя Фріске: "Погрожував застрелити"

Як повідомляв портал "Знай.ua", розбитий горем батько Жанни Фріске жорстко відповів Шепелєву після "казок" для Собчак: "Щоб він..."

Також "Знай.ua" писав, що Собчак вивідала секрети вдівця Фріске Шепелєва у новому інтерв'ю: про наркотики, батьківство і нову наречену