Відбулась прем’єра 30-серійної медичної драми "Доктор Віра". Саундтреком до життєстверджувального серіалу стала пісня Тіни
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяСпівачка розповіла ведучим "Сніданку з 1+1", як впровадження карантину суттєво змінило ритм життя, адже навіть репетиції на "Голосі країни" зараз відбуваються по відеозв'язку.
"Зараз контакт з людьми значно обмежився. Ми живемо в новій реальності, ніколи з цим не стикалися раніше і сьогодні потрібно прийняти цей виклик, знайти в собі сили, спокій та рівновагу. Важливо турбуватися про своє здоров’я та піклуватися один про одного", - коментує Тіна.
Співачка розповіла, як повідомила сину Веніаміну про те, що відбувається, щоб не налякати його. Її син Веніамін зараз повернувся з навчання у Лондоні та знаходиться поряд з мамою.
Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка
Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках
Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків
Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка
"Веніамін зараз повернувся з навчання у Лондоні та знаходиться зі мною. Для мене це був справжній челендж: закривають небо, а дитина повинна повернутися до дому. Під час карантину нам з ним є чим зайнятися, він добре знає англійську, французьку, трохи мене підучить, а я його підтягну у музиці".
У студії Тіна Кароль виконала проникливий хіт "Иди на жизнь", який став саундтреком до серіалу "Доктор Віра" - артистка вперше акомпанувала собі на гітарі.
Обов’язково підпишись на наш канал у
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що