Популярна українська співачка і акторка Оля Полякова, яка відома також як Суперблондинка, активно веде свій профіль Instagram. Нещодавно знаменитість виставила трепетне фото з красунями-доньками Машею і Алісою, закликаючи українців сидіти вдома під час карантину через коронавірус COVID-19 і проводити час з користю. Так, артистка зізналася, що дуже мало часу приділяла читанням казок для своїх дітей, а тепер збирається надолужити згаяне, пропонуючи шанувальникам відвідати її прямий ефір і приєднатися до читання казок на ніч. До речі, під хештегом #приходикомнекаждыйвечер Ольга збирається влаштовувати для фоловерів різноманітні інтерактиви на час карантину. 

View this post on Instagram

Правило моей жизни #9 - Во всем нужно искать повод для положительных эмоций и пользы! 💜 ⠀ Вот и сейчас, оказавшись на карантине со своими дочками, я решила озаботиться вопросом, который, как мне хорошо известно, беспокоит каждую современную маму. Это чтение с детьми. Мы же в потоке дел и забот все время откладываем, а ведь это так важно и нужно. Привить любовь к чтению, к книгам, развивая воображение и речь наших детей, и одновременно, испытывая особую близость. Поэтому, я решила, чтобы эти дни проходили с пользой и удовольствием - каждый вечер в прямом эфире читать для Маши и Алисы, и для вас с вашими детьми сказку. Будем читать и на украинском, и на русском. По 20-30 минут, не больше. А, чтобы это было с особенной пользой и интересом, то правило будет такое - я читаю несколько страниц, потом читают мои дети, а потом ровно страницу читают уже для вас лично ваши дети - благо, сказки можно скачать в телефон. А на следующий день начинаем новую! Уверена, нам всем понравится! ⠀ А сейчас вопрос! С какой сказки начать? Пишите свои предложения и обязательно поделитесь ссылкой на наши вечерние чтения с теми, у кого есть дети и кому это также могло бы быть интересно! ⠀ 🙌🏻 Заходите в INSTAGRAM #LIVE на моей страничке в 22:00! ⠀ #оляполякова #сказкинаночь #приходикомнекаждыйвечер

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

Правило моєму житті #9 - У всьому потрібно шукати привід для позитивних емоцій і користі! 💜 ⠀

Популярні новини зараз

З 1 квітня за ці медичні послуги вже не доведеться платити - повний список

Під Львовом наркомани заманили в ліс і по-звірячому вбили пару підлітків, - "забили битами і підпалили"

Українець купив телевізор в Ельдорадо і пошкодував про це, реакція персоналу дивує

У Львові помер священик, "поцілований" Богом

Показати ще

Ось і зараз, опинившись на карантині зі своїми доньками, я вирішила потурбуватися питанням, яке, як мені добре відомо, турбує кожну сучасну маму. Це читання з дітьми.

Ми ж в потоці справ і турбот весь час відкладаємо, а адже це так важливо і потрібно. Прищепити любов до читання, до книг, розвиваючи уяву й мову наших дітей, і одночасно, відчуваючи особливу близькість. Тому, я вирішила, щоб ці дні проходили з користю і задоволенням - кожен вечір в прямому ефірі читати для Маші і Аліси, і для вас з вашими дітьми казку.

Будемо читати і українською, і російською. За 20-30 хвилин, не більше. А, щоб це було з особливою користю та цікавістю, то правило таке - я читаю кілька сторінок, потім читають мої діти, а потім рівно сторінку читають вже для вас особисто ваші діти - благо, казки можна завантажити в телефон. А на наступний день починаємо нову! Впевнена, нам всім сподобається! ⠀

А зараз питання! З якої казки почати? Пишіть свої пропозиції і обов'язково поділіться посиланням на наші вечірні читання з тими, у кого є діти і кому це також могло б бути цікаво!

, - поділилася захоплюючою ідеєю Полякова. Фолловери не пройшли повз, пропонуючи улюблені казки і підтримуючи зіркову матусю.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Оля Полякова разом з Лесею Нікітюк взяли участь у показі дизайнера Андре Тана в рамках Ukrainian fashion week.

А ще артистка в Одесі показала ідеальну фігуру в білому купальнику і зізналася, що відпочиває з подружкою, але здається, подружка була погано підготовлена до літа і не поголила ноги.