Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість висловила своє занепокоєння коронавірусом COVID-19, закликаючи фанатів сидіти вдома, а щоб їм не було нудно, придумує всілякі інтерактиви: монтує влоги, запускає прямі ефіри з тренуваннями і ділиться улюбленими ритмічними піснями для танців, книгами та фільмами, які змінили її життя. Так, артистка склала список найбільш цікавих онлайн-курсів, розбавляючи карантинні будні з користю.

View this post on Instagram

Итак, сегодня продолжим говорить о саморазвитии. Еще один из моих советов, чем себя занять во время режима #stayhome & #staysafe и работы из дому - это выделять время на полезные курсы, больше времени на себя и свои планы 📝 ⠀ Главное, это время правильно распределить и заняться чем-то, кроме штурма сайтов с сериалами 😁 ⠀ Сейчас основные виды моей деятельности дома - это работа удаленно, спорт и онлайн тренировки с вами, искусство и музыка, книги и личностное развитие. ⠀ В плане последнего, для себя я выбрала парочку прикольных сайтов и курсов, которые люблю изучать. Ссылки на них я прикрепила в сторис, а ниже напишу вам списочек! ⠀ 📎 Coursera Изучения языков, литературы, искусства, экономики, психологии, бизнеса и много другого. После прохождения курсов вы получаете сертификаты от ведущих мировых школ и университетов. И сейчас сайт сделал тысячи этих курсов бесплатными. Carpe diem! ⠀ 📎 обучение в Hogwarts Показали бы мне это в школе и я была бы самым счастливым ребенком. Хотя и сейчас, признаюсь, глазки мои радостно загорелись, ведь каждый из нас практически рос с Гарри😂 Вы можете прямо сейчас стать учеником одного из факультетов Хогвартса и изучать магию! А почему бы и нет. ⠀ 📎 TED Лучшие специалисты самых разных областей рассказывают о нужных и важных вещах. При просмотре видео, можно надолго потерять счет времени, потому что все видео очень интересные. Для тех, кто понимает английский, есть англоязычный канал ТЕD. ⠀ 📎 Приложение на телефон Google Arts & Culture. Столько интересных статей об искусстве и культуре разных стран. В разделе “Коллекции” собраны все лучшие музеи мира, в каждом из которых можно виртуально погулять и рассмотреть картины до мельчайших мазков. Я сегодня посещу Альбертину. А вы? ⠀ Бегите в сторис, пока ссылки активны! ⏳ ⠀ Как вам пост? Полезный? Продолжать делиться своими планами и подборками? ❤️ #stayhome #staysafe #motivation Ph: @maksymgetman

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

"

Отже, сьогодні ми продовжимо говорити про саморозвиток. Ще одна з моїх порад, чим себе зайняти під час режиму #stayhome & #staysafe і роботи з дому - це виділяти час на корисні курси, більше часу на себе і свої плани 📝 ⠀ Головне, це правильно розподілити час і зайнятися чимось, крім штурму сайтів з серіалами 😁 ⠀ Зараз основні види моєї діяльності вдома - це робота віддалено, спорт і онлайн тренування з вами, мистецтво і музика, книги і особистісний розвиток. ⠀ В плані останнього, для себе я вибрала кілька прикольних сайтів і курсів, які люблю вивчати. Посилання на них я прикріпила в сторіс, а нижче напишу вам списочок! ⠀ 📎 Coursera Вивчення мов, літератури, мистецтва, економіки, психології, бізнесу та багато іншого. Після проходження курсів ви отримуєте сертифікати від провідних світових шкіл і університетів. І зараз сайт зробив тисячі цих курсів безкоштовними. Carpe diem! ⠀ 📎 навчання в Hogwarts Показали б мені це в школі і я була б найщасливішою дитиною. Хоча і зараз, зізнаюся, очі мої радісно спалахнули, адже кожен з нас практично зростав з Гаррі😂 Ви можете прямо зараз стати учнем одного з факультетів Хогвартса і вивчати магію! А чому б і ні. ⠀ 📎 TED Кращі фахівці різних областей розповідають про потрібні і важливі речі. При перегляді відео, можна надовго втратити лік часу, тому що всі відео дуже цікаві. Для тих, хто розуміє англійську, є англомовний канал ТЕD. ⠀ 📎 Додаток на телефон Google Arts & Culture. Стільки цікавих статей про мистецтво та культуру різних країн. У розділі “Колекції” зібрані всі найкращі музеї світу, в кожному з яких можна віртуально погуляти і розглянути картини до найдрібніших мазків. Я сьогодні відвідаю Альбертину. А ви?
", - поділилася важливою інформацією Каменських. Фолловери не пройшли повз і почали дякувати зірковій красуні в коментарях.

Популярні новини зараз

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, русалка Каменських в міні-бікіні змусила шанувальників помріяти.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Каменських застукали в ніжних обіймах Потапа.

Також портал "Знай.uа" писав, що Настя Каменських порадувала шанувальників новим викликаючим фото.