Як відомо, співачка Наташа Корольова активно веде свою Instagram-сторінку і частенько радує шанувальників різноманітними відеороликами і фотографіями. Нещодавно знаменитість висловила занепокоєння коронавірусом COVID-19, закликаючи прихильників дотримуватися карантину і сидіти вдома. Так, артистка вирішила присвятити трепетний пост своїм чоловікові Тарзану і синові Архипові, розповівши, як зробити так, щоб дитина потрапила на обкладинку культового глянцю Forbes. Варто відзначити, що Архипові зараз 17 років, проте сам хлопець на сторінках журналу не красувався. Син Корольової пробує себе у сфері шоу-бізнесу, нехай і не завжди вдало, йдучи по стопах гордої мами.

View this post on Instagram

Как воспитать сына, о котором напишут в Форбс ! Трудная задача, но выполнимая! -Личный пример ма и па, родителям вкладываться в образование, а не в его можорство и мотовство; ограничить карманные деньги, мотивировать желания, спорт, мужская аскеза, успех- хорошо, но не забудь- быть СЧАСТЛИВЫМ СЫНОК! Последовательность образовательного процесса поменялась ! Личным примером показывать человеческие ценности, за тобою семья сын! Вырастить достойного сына для ОБЩЕСТВА, передать его девочке БЕРЕГИНЕ ,воспитанным и с развитым тестостероном победителя и завоевателя. #семья #сын #любовь Спасибо @marinagazmanova за точную формулировку ,мои мысли и действия солидарны с каждым словом !!!

A post shared by Наташа Королева (@koroleva__star) on

Як виховати сина, про якого напишуть в Форбс ! Важке завдання, але здійсненне! -Особистий приклад ма і па, батькам вкладати в освіту, а не в його мажорство і марнотратство; обмежити кишенькові гроші, мотивувати бажання, спорт, чоловіча аскеза, успіх - добре, але не забудь - бути ЩАСЛИВИМ СИНКУ! Послідовність освітнього процесу змінилася ! Особистим прикладом показувати людські цінності, за тобою сім'я син! Виростити гідного сина для СУСПІЛЬСТВА, передати його дівчинці БЕРЕГИНІ ,вихованим і з розвиненим тестостероном переможця і завойовника.

Популярні новини зараз

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

View this post on Instagram

У меня всего 3 основных стиля одежды. Так же я такой человек, что мне всё равно на бренды и дорогое шмотьё. В одежде мне главное её вид, а не имя производителя. 1) Ежедневный стиль: Моя ежедневная одежда, это самые обычные спортивки. Они удобные и это главное😁 2) Тусовочный стиль: Это то что я могу одеть на тусу. Чаще всего это необычные или трешовые вещи. От разноцветного комбеза до чёрной длинной накидки. Отдельно могу выделить шубы, особенно яркого цвета 😆 3) Парадный стиль: В основном костюмы, джинсы, рубашки. Естественно, даже в этом стиле одежды я люблю необычность. Какую одежду носите вы? #архип #архипглушко #грек #grek #одежда #clothes #服 #фото #photo #стиль #этоинтересно #instagram #instagood #look #шубы #style #любимаяодежда

A post shared by ᏗᏒᏦᏂᎥᎮ ᎶᏝᏬᏕᏂᏦᎧ (@grek_grex) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, архівне відео Наташі Корольової та Ігоря Ніколаєва злили в мережу.

Як повідомляв портал Знай.uа, Наташа Корольова згадала батьківщину і благає Зеленського про допомогу.

Також портал Знай.uа писав, що Наташа Корольова зізналася, скільки у неї було чоловіків.