Переможниця романтичного реаліті "Холостяк 10" Даша Ульянова не змогла пробачити зраду Макса Михайлюка і в результаті пара розпалася. Після проекту дівчина зайнялася розвитком свого аккаута в Instagram.

В одному з останніх постів Даша зізналася, що отримує багато листів про те, що вона нібито легко отримала популярність, засвітившись в популярному шоу. Холостячка супроводила пост яскравим фото, на якому вона зображена в чорній футболці і з макіяжем з акцентом на очі.

"А, ну, звичайно, прийшла на Холостяк і тепер сидиш на всьому готовому", "Ну а що Даша, покрутилася перед камерою, сіла на свої шпагати і тепер популярна", "Губи свої показала і тепер всі її знають"... Я от в подиві, друзі, чому всім здається, що участь у такого роду проекті, як Холостяк, це так просто і легко. Якщо кожен може стати його учасником, а після цього мега-популярним, то чому не кожен бажаючий став?

Даша Ульянова, фото з Instagram
Даша Ульянова, фото з Instagram

Холостяк – це для сильних людей, готових крізь складний тернистий шлях йти до свого кохання. Скільки конфліктів, недосипання, непорозумінь, стресів, розчарувань і болю відчувають багато учасниць. А скільки дівчат одним необережним словом або необдуманим вчинком зганьбилися на всю країну. І якщо це не їх особистий план великого чорного піару, то виглядає досить сумно.

Популярні новини зараз

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Ірина Федишин з нескінченними ногами затьмарила інших зірок: "Прем'єра"

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Показати ще

Холостяк – це серіал на реальних подіях, це живий щоденник життів багатьох людей. Тут важливо йти гідно і тільки такі люди надалі подобаються аудиторії і збирають "своїх людей"", - поділилася Ульянова.

View this post on Instagram

«А, ну, конечно, пришла на Холостяк и теперь сидишь на всём готовом», «Ну а что Даша, покрутилась перед камерой, села на свои шпагаты и теперь популярная», «Губы свои показала и теперь все её знают»... ⠀ Я вот в недоумении, друзья, почему всем кажется, что участие в такого рода проекте, как Холостяк, это так просто и легко. Если каждый может стать его участником, а после этого мега-популярным, то почему не каждый желающий стал??? ⠀ Холостяк - это для сильных людей, готовых сквозь сложный тернистый пусть идти к своей любви. Сколько конфликтов, недосыпаний, непониманий, стрессов, разочарований и боли испытывают многие участницы. ⠀ А сколько девушек одним неосторожным словом или необдуманным поступком опозорились на всю страну. И если это не их личный план великого чёрного пиара, то выглядит весьма печально. ⠀ Холостяк - это сериал на реальных событиях, это живой дневник жизней многих людей. Здесь важно идти достойно и только такие люди в последствии нравятся аудитории и собирают «своих людей». ♥️ #вашадаша и спасибо моим 😘

A post shared by Dasha Ulyanova (@dasha_ulyanovaa) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, переможниця Холостяка Даша показала, як виглядала до схуднення.

Як повідомляв портал Знай.uа, ведучий Холостяка розкрив подробиці зради Макса Михайлюка на проекті.

Також портал Знай.uа писав, що Даша Ульянова показала миле фото і розговорилася в мережі.