Російський актор Сергій Безруков відзначив низку пам'ятних дат, які випали на 25 липня: 40 річниця з дня смерті Володимира Висоцького, день народження Василя Шукшина і 55-ліття з дня заснування Музею-заповідника Сергія Єсеніна в Константиново. Саме останній події зірка театра і кіно приділив окрему увагу, пообіцявши особисто приїхати на святкування 125-річчя поета, яке відзначатиметься 3 жовтня.

Відповідним дописом він поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Сергій Безруков, скріншот: Instagram
Сергій Безруков, скріншот: Instagram

Безруков стверджує, що для нього дуже важлива як творчість Єсеніна, так і його музей у Константиново.

"З раннього дитинства, скільки себе пам'ятаю, дуже люблю Константиново, музей-заповідник, і завжди з великою радістю приїжджаю сюди. І в цьому році обов'язково приїду на святкування 125-річчя Сергія Єсеніна 3 жовтня, дам безкоштовний концерт «Хуліган. Сповідь»- тут, на березі Оки. Такий концерт пройде вже вдруге: п'ять років тому ми вже грали тут "Хулігана", це було незабутньо по відчуттях !!! Для мене це особлива честь і особлива радість: ці місця для мене завжди були і залишаються заповідними, тут я відпочиваю душею. Це чудове місце для всіх, хто любить творчість Сергія Єсеніна, для кожного, хто любить поезію. Тут витоки його приголомшливою лірики, його любові до Батьківщини, до російської природи. Досить встати на крутому березі Оки, подивитися в ці далечині, - і стає зрозуміло, чому саме тут народився великий російський поет.

Популярні новини зараз

Ірина Білик зізналася, коли возз'єднається з чоловіком: "Давайте разом..."

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Показати ще

Всім працівникам музею - низький уклін! Многії літа музею-заповіднику! З ювілеєм!" - написав актор.

View this post on Instagram

Дорогие мои, Хорошие! Сегодня очень необычный день, в котором соединилось сразу несколько значимых событий... сегодня, 25 июля, исполнилось 40 лет, как с нами нет Владимира Семеновича Высоцкого. Сегодня - день рождения Василия Макаровича Шукшина... И сегодня исполняется 55 лет Музею-заповеднику Сергея Есенина в Константиново. С самого раннего детства, сколько себя помню, очень люблю Константиново, музей-заповедник, и всегда с большой радостью приезжаю сюда. И в этом году обязательно приеду на празднование 125-летия Сергея Есенина 3 октября, дам бесплатный концерт «Хулиган. Исповедь» - здесь, на берегу Оки. Такой концерт пройдет уже второй раз: пять лет назад мы уже играли здесь "Хулигана", это было незабываемо по ощущениям!!! Для меня это особая честь и особая радость: эти места для меня всегда были и остаются заповедными, здесь я отдыхаю душой. Это замечательное место для всех, кто любит творчество Сергея Есенина, для каждого, кто любит поэзию. Здесь истоки его потрясающей лирики, его любви к Родине, к русской природе. Достаточно встать на крутом берегу Оки, посмотреть в эти дали, - и становится понятно, почему именно здесь родился великий русский поэт. Всем работникам музея - низкий поклон! Многие лета музею-заповеднику! С юбилеем! #есенин #сергейесенин #хулиган #безруков #сергейбезруков #Есенин125 #музейесенина #константиново

A post shared by Сергей Безруков (@s_bezrukov) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, колишня Саші Білого з "Бригади" поговорила із загиблим сином.

Як повідомляв Знай.uа, роки безжальні: актори серіалу "Бригада" змінилися до невпізнання, як виглядають Саша Білий і компанія.

Знай.uа писав, поповнення в родині Безрукова: актор ошелешив фанатів радісною новиною.